şükela:  tümü | bugün
  • kulak burun boğaz (kbb) ve baş boyun cerrahisi uzmanı. istanbul kbb derneği kurucularından ve avrupa uyku araştırmaları derneği üyesi. yurtiçi ve yurtdışı pek çok bilimsel toplantıda; gerek konuşmacı gerekse de eğitmen olarak görev almış olan op. dr. ali ahmet şirin'in; kbb alanında, tıpta evrensel literatürle girmiş pek çok yeni teknikleri ve buluşları da bulunuyor. örneğin tms tedavisi konusunda oldukça iddialı ve dolayısıyla dikkat çekici faaliyetler içerisinde.
    tıbba dair "doktor-hasta ilişkisinde mutluluk sinerjisinin yayılması gerekiyor. çünkü böyle bir motivasyon olmadığında, tedavide ilerleme ve mutlu olma durumu sözkonusu olmaz. ben işimi yaparken mutlu olmalıyım, ekibim de mutlu olmalı ve en nihayet tedavi alan hasta da mutlu olmalı.." yaklaşımı dikkate değer kabül edilebilir. kendisini takip etmek için: https://www.facebook.com/kbbestetik?fref=ts http://www.ahmetsirin.com/
  • a haber'de asistanken, akın murat aktaş desteğiyle yönetmenliğe getirilen eleman.

    tivibu işlerinde çalıştığım dönemde denk gelmiştim. rejisi çok zayıf, refleksleri dağınık olduğu için teknik ekip yardımıyla işi kotarmaya çalışırdı. böyle tipleri görünce iyi ki medya koridorlarında kendimi kanser etmemişim diye çok seviniyorum.