şükela:  tümü | bugün
  • gs'nin kıbrıs'ın yenicami ak takımından kadrosuna kattığı futbolcu. 19 yaşında. u21 takımında oynayacak. a ve a2 takımında 52 maçta 66 gol atmış.

http://www.hurriyet.com.tr/…-galatasarayda-40547512
  • 2 eylül 2017 eyüpspor galatasaray maçında ikinci yari oyuna girmis genc aslan parcasi.
  • u-21 liginin 5. haftasında toplamda attığı 5 golle takımın en golcü oyuncusu konumunda.

tudor bu çocuğun potansiyelinin farkındadır umarım.
  • dakika skor alalım...
    bilenler her hafta performans datasını paylaşabilir mi...:)
  • transfer olduğunda istatistikleri ön plana çıkartılıyordu ama yine de şüpheliydim. şu ana kadar 21 yaş altı takımımızda oynamasına rağmen (geçen bir maçımızı biraz seyrettim de umut gündoğan falan vardı) benzer istatistikleri tutturmuş devam ediyor. bu performansını istikrarlı bir şekilde sürdürebilirse seneye bile kalmadan ligin ikinci yarısında a takıma yükselebilir diye düşünüyorum.

enes ünal da böyle hayvani istatistiklere sahipti fakat çok erken keşfedilmiş olduğu için dünyaya açıldı. ahmet'in de ligi forse eden bir yıldız olma potansiyeli var. özellikle de getirilmeye çalışılan yabancı sınırı düşünülürse elden çıkarmayacağımızı düşünüyorum. burak, cenk gibilerin el üstünde tutulduğu dandik yerli havuzunda leblebici olarak kesinlikle yer alır. umarım bana göre en iyi lig olan premier lig'e giderek beni yanıltır, memnun olurum. batuhan gibi sürekli gerileyerek yanıltırsa üzülürüm. bu entry birkaç yıl sonra editlenmek üzere burada dursun.

edit: bugün de hat-trick yapmış ve frikikten attığı golünü resmi sitemiz paylaşmış.
  • an itibariyle u21 ligi galatasaray - gençlerbirliği maçında şov yapan genç yetenek..
    biri frikikten olmak üzere muazzam 2 gol attı..
    belli ki kısa zaman sonra adından epeyce söz ettirecek
  • eren derdiyok yerine galatasaray a takımında şans bulması gereken oyuncu. çok daha faydalı olacağı aşikar.
  • bugün yine golünü atmış aslan parçası.

edit: gol

edit 2: bu çocukta cidden ışık var, aslanım benim atıyor. ayrıca barış zeren de potansiyelli gözden kaçmasın.