şükela:  tümü | bugün
 • doping skandallariyla gecenlerde yeniden gundeme gelen er meydani denen ''katiksiz delikanli mekani!''na golge du$uren ki$i..
 • pehlivanlarıyla ünlü ilçemiz olan karamürsel den sekmiştir bu aleme....kırkpınar ın duayenlerindendier...
 • sanki birileri tarafından ayağı kaydırılmaya çalışılıomuş gibi gelir yıllar yılı.
  hayvan adam doping yapmış diye büyük puntolarla verilir.
  tüh dna tutmadı diye seri ilanlar boyutunda duzeltilir 1 hafta sonra.
  bi iş var bunda.
  (bkz:yağlı güreş mafyası)
 • ölmeden ufcde dögüstügünü görmek istedigim, karın kasları göbek seklini almıs güresci.
 • bilekleri cok kuvvetli bir gurescidir.ic kazik oyununu cok iyi uygular.
 • ceviz kabugu programinda hulki cevizoglu'nun "gureslere gayler gelirse nasil karsilarsiniz" sorusuna "gelip efendi gibi otursunlar, birsey demeyiz" derken yuzunde olusan gulumsemesiyle beni de gulmekten gebertmistir. aynı zamanda cumhuriyet donemi kirkpinar yagli gureslerinin en cok baspehlivanlik kazanan ismi. 1990, 1991 ve 1992 yillarinda 3 kez ustuste baspehlivanligi kazanarak altin kemeri aldi. 1993 gureslerinde de baspehlivanligi kazandiktan sonra, 1994 yili baspehlivanligini antalyali cengiz elbeye'ye kaptirdi. 1995, 1996 ve 1997 yillarinda tekrar ustuste 3 yil baspehlivan oldu. yaglı gures tarihinin sohretli isimleri arasinda yerini alan karamursel'li , 1999 ve 2000 yili kirkpinar baspehlivanligini da kazanarak toplam dokuz kez baspehlivanlık unvaninin sahibi oldu.
 • 1995 yılındaki dünya sumo şampiyonası'nda 3. olmuş,sumo güreşi kategorisi dışında dünyanın en kalın bacaklı sporcusudur.
 • karamürsel'de dolaşan bi rivayete göre;atının ayağı kırılınca,onu sırtına alıp çarşıya indirmiştir.(bkz: atma frodo yüzük kardeşiyiz)
 • dev gibi bir sumocuyla kapışıp yenişememiş babayiğit.
 • ismail safa özler anadolu lisesinin 10 yıla yakın bir süre boyunca biyoloji öğretmenliğini yapmış olan bir insan. 2005 yılında isö'den ayrılarak adana fen lisesine gitmiş, ama fazla tutunanamış. nedeni ise fen lisesi öğrencilerini fazla zorladığının ortaya çıkması. adana fen lisesinden sonra adana kolejine transfer olduğunu falan duyduk. iyi adamdı vesselam.

  favori lafları;

  - çalış desem de çalışmayacaksınız. sizinle ne uğraşacağım amına koyim.
  - siktir et! kırarsan kır lamelleri. nasıl olsa parasını sizden alıyorum.
  - hop! sen! anlat bakalım dersi. bilmiyor musun? otur götünün üstüne.

  bir arada sınıfın ortasına sandalyesini çekip, tüm sınıfa hitaben, sizden bir bok olmaz kusura bakmayın bu çalışma ile demişliği bile vardır. sınav esnasında 10 kişinin yerini kafasına göre değiştirip güya kopyayı engelleme yoluna girdiğini sanırdı. ( hakketen kopya çekemezdik lan. )

  o gitti ismail safa özler anadolu lisesinde bir başka biyoloji eğitimi başladı. onca sert kurallarına rağmen gene de adam olması ve taviz vermemesi sebebiyle bir numaralı hocamdır.