şükela:  tümü | bugün
 • bugüne kadar sözlükte adına başlık açılmayıp bahsedilmemiş oluşu bizlerin* ayıbı olan, bir dönem bozuk para yerine aynı amaca hizmet ettiği gerekçesiyle bedavalı tuborg kapakları kullanmış doğuştan haplı güzel insan.
 • bir dönem odtü yurtlar bölgesinde ümit'le halka açık stand up yaparak her yaştan her bölümden insanın sevgisini kazandılar. çoğumuzun odtüyle ilgili en güzel anılarında bu iki kafa olmazsa olmazdır. pek çok muhabbette de cenkerdemle boy ölçüştürüldüğü olmuştur.
  bir gün ikisinin tvden yirmidört saat canlı program yapacakları hayaliyle yaşayanlarımız da vardır.
 • ahmet'in kendisine gelince, bir gün değerinin bilineceğine inancımız sonsuzdur. yıllar evvel şarkıların üzerine yazdığı muhteşem sözlerden sonra kendini daha da geliştirerek beste yapmaya da başlamıştır. on milyonun var'dan da iyi pek çok şarkısı mevcuttur. enteresan günleri ise bahar şenliğine kadar piyasaya süreceği duyulmuştur, duyurulur.
 • kendi ağzından;

  "ismail yk beni bitirdi abi, benim şarkılarım onunkinin yanında artık fantazi arabesk"

  ahmet topçu eserleri için buyrun;

  (bkz: on milyonun var)
  (bkz: patatesten ye)
 • en bir severek takip ettiğim kişi..bakış açısına hastalıklı bir sevdayla bağlandığım, dünyaya tersten bakan insan..kendisine şöyle seslenmek istiyorum: "ahmeeeet, otobüs hareket edince sen de hareket etmiş sayıldın...fizik mizik bunlar güzel şeyler.."
 • şair ruhlu insan.."...yaşamak optimus prime gibi nazik ve dirayetli; ve wall-e gibi kardeşçesine..." diyor bir şiirinde..duygular sel, arzular şelale olup akıyor..
 • eskişehir osmangazi üniversitesi mühendislik mimarlık fakültesi inşaat mühendisliği bölümünde prof. dr. olarak görev yapan hocadır. betonarme 1 ve betonarme 2 derslerini verir. bölümün en bilgili hocası desek yalan olmaz.
  mühendis olmak istiyorsanız betonarme derslerini başka hocalardan filan almayın. ahmet hoca adamı mühendis yapar.
 • kendisinden ders alma şerefine nail olamasam da ders notlarını okudukça büyük bir hoca olduğu anlaşılan profesör.ilgili mühendis arkadaşlar kendisinin notlarına osmangazi üniversitesi sitesinden ulaşabilirler.
  saygılar büyük hoca...
 • dicle universitesi'nden, istanbul bilgi universitesi'ne, bogazici universitesi'nden, gazi universitesi'ne, istanbul kultur universitesi'ne kadar tum universitelerin insaat muhendisligi fakultesinden mezun olmus insanlara ilac olmus gercek bir profesordur.
  bu ulkede bu adam gibi 50 tane daha profesor olsa ulke kalkinir yemin ediyorum.

  not:kendisini yalnizca paylastigi notlardan ve deneylerden taniyorum.

  bahsettigim kisi prof. dr. ahmet topcu, pektabii.
  http://mmf2.ogu.edu.tr/atopcu/