şükela:  tümü | bugün
  • sayesinde kadim türkler ve kardeş türk halkları hakkında bilgiler öğreniyoruz, başarılı çalışmasından dolayı kendisini kutluyorum
  • zaman yolcusu "türklerin izinde" isimli harika belgesel-dizisine hayran olduğum başarılı gazeteci.
  • adam gibi adam. başka söze gerek yok. entellektüel birikimi ile medyadaki birçok kişiyi parmağında sallayacak kişi.
  • yeterince geniş bir yayın gerçekleştiremedigimiz, farklı kesimlere yeterince mikrofon tutamadıgımıza, katılıyorum. muhalefete daha az mikrofon uzattıgımız, iktidar haberlerini daha cok haber yaptıgımız dogru . ama gezi olaylarının milat olduguna da inanıyorum demiş kişidir.

türk medyası adına mı günah çıkartıyor, kendi ntv kanalına mı yoksa kendi adına vicdani bir günah cıkartma mıdır anlaşılmıyor.
  • zaman yolcusu türkelerin izi 'yi ntv ekranlarında henüz izlemiş biri olarak , nefis tat bırakmıştır.. ntv newyork'tan beri takip ettiğim sevdiğim güzel televizyoncu.
  • tatarlar hakkında çok güzel bir belgesel hazırlamıştır. kırım türklerinin acılarını ve umutlarını çok güzel dile getirmiştir.
  • ntv'de yaptığı zaman yolcusu programıyla tarihe yüksek kalitede izler düşmeyi başaran televizyoncu. ntv tarih dergisine de katkı yapmaktadır.

instagram hesabı; http://instagram.com/ahmetyesiltepe

twitter hesabı; https://twitter.com/ahmetyesiltepe
  • zaman yolcusu türklerin izinde ve müze ziyaretçisi dünyanın en büyük müzesi türkiye gibi çok güzel belgesellere imza atan tv programcısı.
  • bence ivedi şekilde iz tv'ye transfer olmalı. çok ama çok başarılı bir belgeselci. kadim türkler sözü en çok kendisine yakışıyor.

(bkz: severek izliyoruz)
  • dağlık karabağ'a gitmiş ve cepheden bir takım görüntüler almış kişi. ntv'nin sitesinde de haberin videosu yer alıyor.

http://www.ntv.com.tr/…sinde,le2ydaaisketudajkyhl_a

ana akım medya kanallarından biri olarak tanımlanabilecek bir kanalın dış haber sorumlusunun tarihten ve mevcut konjonktürden bu kadar habersiz olması utanç verici bir durum bana göre. kendisinin iddiasına göre ermeniler 150 yıl önce soviyetler tarafından (1922'de kurulmuş olan soviyetler evet) karabağ'a aktarılmış ve bölgenin nüfus yapısı değiştirilmiş.

kendisiyle görüşebilsem bununla ilgili dayanağını sormak isterdim. ermenilerin 1.500 yıllık bölgedeki kiliselerini, manastırlarını sorardım mesela. bunları da mı 150 yıl önce sovyetler karabağ'a taşımış derdim. cevap verebilir miydi bilinmez.

yaptığı haberden sonra mete çubukçu ile olan sohbeti daha da vahimdi. ermenistan ordusu sefil durumdaymış da, zavallılarmış da, azerbaycan isteseymiş 2 günde karabağ'ı alırmış da rusya izin vermemiş.

o yüce azerbaycan ordusu gecenin üçünde kimsenin beklemediği bir anda elindeki neredeyse bütün imkanlarını kullanarak, binlerce özel harekatçıyla karabağ'a saldırdı da ne başardı ahmet bey? sadece 4 günde 100'den fazla askerini kaybetti, helikopteri düşürüldü, onlarca tankı imha edildi. sonuç 200 m. ilerleme ve iki tarafında kullanmadığı ara bölgede 2-3 tane tepe geçirmeden ibaret kalmadı mı?

stepanakert(hankendi), cebrayil'i vs. bıraktım ele geçirebildiği bir köy bile yok azerbaycan'ın.

e demezler mi şimdi adama ne ele geçirmiş bu über azeri ordusu da bu kadar büyük büyük konuşabiliyorsun?

kendisi anladığım kadarıyla savaşın sadece teknoloji ile silahla, tankla kazanılabileceğini sanıyor.

25 yıl önce karabağ'a saldıran azerbaycan'da öyle düşünüyordu.

sonuç malum.