şükela:  tümü | bugün
 • t.s.k nın bilkent yakınındaki hastanesinde engelliler için açılmıs olan kurs.gerçekten çok basarılı eserler çıkıyor.çalısmalar daha sonra sergilenip satısa sunuluyor...hastanedeki herkes katılabiliyor.bağlama,bilgisayar gibi kurslarda bulunmakta
 • dekopaj,pecete,doku,transfer,catlatma,eskitme,mozaik gibi teknikleri olan,basarili olmak icin el becerisinin yaninda yaraticilik da gerektiren,ugrasanlarin dedigine gore bir cesit hastalik olan ugras.
 • resmen meditasyon. işlem bittiğinde "vay be müthiş oldu ha" tadında havanızı bile atabileceğiniz, süper rahatlama yönetimi. dün itibariyle boyanmak üzere bir adet kutu ve gazetelik sahibi oldum, net üstünden desen aratayım afilli bi şeyler olsun derken hiçbir şey bulamadım ama azimliyim güzel seyler çiziktiricem üstlerine.
 • son yıllarda mantar gibi türeyen kurslarda kadınların can sıkıntısı ve emekli olunca hayatlarında olmayan manâsızlığı gidermek için edindikleri hobi. menopoz teyzeler iki sandık, bir tepsi, üç sehpa boyayıp heveslerini aldıktan sonra bir sonraki level olan resim kurslarına katılırlar.
 • ismek sayesinde her iki aileden en az bir kişinin kendine edindiği uğraşı, hobi. bu şekilde devam ederlerse; sadece bana gelen hediye ahşaplarla bir dükkan açabileceğim, yakında.
 • amatör zamanları geçip ustalaşmaya başladığınızda meteryallerini bu ülkede bulmakta zorlanılan hobi, sanat. kısıtlı dekupaj ve transferler insanı hep aynı şeyi yapıyormuş hissi uyandırmaktadır. halbuki yurtdışında çılgın atmaktadır bu detay malzemeler. şeytan diyor aç bir dükkan getirt yurtdışından sat, millete hayrın dokunsun ama yemiyor tabi...
 • stress atma yöntemi lakin kaliteli boya kullanmakta fayda var, bariz fark var aralarında.

  biten ürün için renkler ne kadar iyi veya kötü olması durumunda çekici ve itici yapan önemli bir unsur
 • öncelikle yaşlı teyzelerin uğraş olarak kaldığı sürece yapmalarından hiçbir rahatsızlığım olmadığını belirtmek isterim.güzel bi aktivite kabul. ancak, teyzelerim o yaptığınız boyamalar hiçbirşeye benzemiyor. gayet sıradan hatta çirkinler. tamam siz birer ressam değilsiniz biliyorum. ama yaptığınız o sehpalardaki resimler gayet kötü olduğu halde çevrenizdeki insanlar size "muhteşem olmuş" dediğinde saf gibi inanıyorsunuz. sonrada o boyadığınız sehpaları ya da tepsileri evde törenle kullanıma açıyorsunuz. ama evinizde kullanmak zorunda bırakıldığımız o eşyalardan biz nefret ediyoruz. üzerinde o beşpara etmez manzara resmi olan sehpanın üzerine çay bardağını koyasım gelmiyor anlayın artık bunu. boyamayı yapın ve sonra imha edin . tadında bırakmak lazım bazı şeyleri.
 • aslında çok sevip de yaşlı teyzeler arasında oldukça popüler olmasıyla soğuduğum uğraş