şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu boktan röportajın yayınlandığı kanal; http://www.hbrdr.com/…rmeyen-kafirdir-h4043159.html
 • röportaj adı altında; insanlara dini sorular sorarak köşeye sıkıştırmaya çalışan, zaman zaman ak parti ve rte propagandası yapan kanal. köşeye sıkıştırmaya çalıştıkları insanlardan ayar yemişlikleri de, göbeklerine şiş sokarak yaptıkları ayinleri de vardır.
 • bölücülük yapan internet kanalı.
 • biz müslümanız şuyuz buyuz diyor.

  kim kendisinde ne yoksa en çok ondan söz edermiş.

  o değil bunların facebook grubunu takip edip yorum yapanlar var. işte o yorumlara denk geldim gelmez olaydım.

  yahu bunlar açıktan din düşmanlığı yapıyorlar. dinin ne vecibelerini bilir, ne gerekliliklerini. şüphelenmiyor değilim israil ajanı olmalarından. sadece sokak röportajları yapıyor diye düşünebilir, önemsiz bir detay olarak görebilirsiniz. ancak bunlar provokasyon çıkabilecek yerlere gidiyorlar. provokatif sorular soruyor.

  mesela askerler öldüğünde neden grev yapmadınız sorusunu soruyor doktora sonra da rezil ettik diye kendi kendini pohpohluyor. doktorlar grev yaparken acil servisin çalışmadığı gibi bir izlenim uyandırmak için geri zekalının biriyle röportaj yapıp adamı 'acil servis çalışıyor baba' diye uyarmadan bunu yayınlıyor mesela. üstüne bir de mağdur olmasın tabi kimse diyor.

  söyleyeyim 30 yıldır her şehit haberinde grev yapılsa; ülke kalmazdı. onu geçtim savaş koşulları her daim çirkindir acımasızdır. ancak o savaş bitsin diye miting yapanların havaya uçurulması ile askerlerin pusuda, çatışmada katlediliyor olması bir midir? bir tanesinde tamamen savunmasız insanlar ülkenin başkentinin ortasında öldürülüyor.
  diğerinde 'hiç değilse en azından kendini savunmak için bir silahı var' diye demi görmezsin bu kadar insanlıktan çıktıysan (ben asla kıyaslamam. her evlat evlattır. her insanın kaybı acımdır' )

  yalan söylüyor, iftira atıyor, kul hakkı yiyor mesela.

  cihad 'dine düşman olana karşı yapılır' bilesiniz.
 • istanbul'un en kalabalık meydanlarında şerefsizce insanları birbirine düşüren röportajlar yapan yobaz topluluğu.

  videolarını izliyorum ve dehşete düşüyorum. adamlar nereye gitse orayı karıştırıyor, milleti birbirine düşürüyor ve sağa sola -nasıl bir cüretle yapıyorlarsa- bağırarak her lafa cevap veriyorlar. ulan çıkıp biri de ağzının ortasına yumruğu yapıştırmıyor mu bu orospu çocuklarına? böyle aleni bir şerefsizlik böyle bir orospu çocukluğu olamaz. bunlar bu gücü bu cesareti nasıl görüyor kendinde? hadi iktidarcısın yalıyosun gücünü cesaretini ordan alıyosun falan eyvallah da, yok mu ulan şunları indirip sokağa çıkartmayacak kadar komaya sokacak birisi?

  ulan sakallı ibne, bize bi denk gelsene sen. söz onu da izin vericem internete koymana.
 • sadece akp'ye hizmet eden bir kanal. doğulu birisi çıkıp siz "provokatörsünüz" dediği an, "siz asker, polis öldürüyorsunuz" diyor. atatürkçü laf ettiği zaman "siz, din düşmanısınız" diyorlar. yani onlara göre bütün hdpliler "pkk"lı, tüm atatürkcüler de "din düşmanı". o kanalın sakallasına soruyorum: olm sen delikanlı mısın?
  kafana göre videoları kesip, biçiyorsun, milleti tahrik ediyorsun, doğuluların çok olduğu aksaray semtinde hdp/pkk ilişkisi vss ilgili provokatif sorular soruyorsun? senin adamların 60 yaşında 13 yaşında kızlarla evleniyorlar. sizin adamlığınız bu kadar işte. boş konuşma.

  sizin gibi dindar mı olur? kusura bakma da, o atatürkcü diye yaftaladığın adamlar senden daha müslümandır be..
 • eleştirilerin çoğuna katılıyorum. ama çoğunluğun hdp'li olduğu semtte pkk'lılar teröristtir diye herkese karşı bağırmak her yiğidin harcı değildir kabul etmek lazım.
 • röportajları inanılmaz kafa yapan, beyaz futbol'dan sonraki yeni gözdem. c.sinan sağıroğlu tarzı tartışmaları seviyorsanız kaçırmayın bu kanalın sokak röportajlarını.
 • görüntüleri makaslayan karaktersiz internet kanalı.