şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • akıllı çocuktur.

umarım babasına benzemez yada hayatına kimseyi karıştırmaz.
  • kız onun mu değil mi bilemedim.
    ancak.
    kızı çarşaflı olsaydı bu sefer neden kızını özgür bırakmıyor, çocuğunu zorla kapattırıyor bu yobaz diye yüklenilecekti bu elemana. ben şahsen adamın hoşgörüsünü tebrik ettim.
  • abi bu adam oyuncu para nerdeyse orada olan bir adam.geçen sene kast ajanlarına başvuru fotoları çıkmıştı.yarın ekmeğini atatürkçüler versin necip fazıl’ın mezarına işer. bunlar fikirsiz karaktersiz akılsız mantıksız insanlar
    edit:(bkz: parlakjurnal) girerek bana destek olabilirsiniz.
  • her şeyimiz bitti de sıra ahsen tv muhabirinin kızına geldi. bırakın arkadaş bu şarlatanları... başlıklarını açıp durmayın. adamlar bu kifayetsizlik ile yeterince ün yaptı zaten. kızı eksik kalsın.
  • 3 dakika insan olun kardeşim. kızcağızın konuyla hiçbir ilgisi yok. bunu yaptığınızda ahsen tv dallamasından ne farkınız kaldı? bırakın onlar ne yaparlarsa yapsınlar. siz yapmayın, akit leşliğine düşmeyin. iyi insan olmak hedefinden vazgeçtiğiniz gün, düşmanlarınıza benzediğiniz gündür.

insan olun, insan kalın. 3 günlük dünyanın 3 kuruşluk ilgi çekme derdine ya da rakip gördüklerinizi karalamak için iyi insan olmaktan, insan olmaktan vazgeçmeyin.
  • bu adamın gerçekten dindar biri olduğunu mu düşünüyordunuz? adam sadece bir proje. yaptığı her şey rolden ibaret.
  • zamanında abdülnasır'ın kürsüden ihvan lideri ile olan konuşmasından bir kısmı paylaşırken; "ya üstad, senin tıp fakültesinde kızın var..." demesini akıllara getirmiş olan kızdır.
  • babasının nefret ettiği ne varsa hepsi de bünyesinde toplamış kızdır.
    bu arada sözlükteki akpliler' in işlerine geldiğinde ne kadar hümanist ve insan canlısı oldukları da bu başlık altında ortaya çıkıyor. siz, sizden olmayan her şeye saldırın başınızdakiyle beraber. ama sıra bize geldiğinde özel hayat, özgürlük falan filan. siktirin lan oradan.

edit: ayrıca kıza kimsenin bir şey dediği yok. yok istismar yok bilmem ne. sığırlık yapmayın, herkesi kendiniz gibi ensarcı sanmayın.
  • beyler, resimlerini paylaşıp, masum bir kızı zor durumda bırakıyorsunuz farkında olmadan.

yanlış şeyler bunlar. babasına kızıp, kızı kötü lanse etmeyin.
    hiç etik değil. üstelik kızın günahına giriyorsunuz.

tanım: o yaşlardaki bütün kız çocuklarının olduğu kadar normal bir çocuktur.