• kız onun mu değil mi bilemedim.
    ancak.
    kızı çarşaflı olsaydı bu sefer neden kızını özgür bırakmıyor, çocuğunu zorla kapattırıyor bu yobaz diye yüklenilecekti bu elemana. ben şahsen adamın hoşgörüsünü tebrik ettim.
  • abi bu adam oyuncu para nerdeyse orada olan bir adam.geçen sene kast ajanlarına başvuru fotoları çıkmıştı.yarın ekmeğini atatürkçüler versin necip fazıl’ın mezarına işer. bunlar fikirsiz karaktersiz akılsız mantıksız insanlar
    edit:(bkz: parlakjurnal) girerek bana destek olabilirsiniz.
  • akıllı çocuktur.

umarım babasına benzemez yada hayatına kimseyi karıştırmaz.
  • 3 dakika insan olun kardeşim. kızcağızın konuyla hiçbir ilgisi yok. bunu yaptığınızda ahsen tv dallamasından ne farkınız kaldı? bırakın onlar ne yaparlarsa yapsınlar. siz yapmayın, akit leşliğine düşmeyin. iyi insan olmak hedefinden vazgeçtiğiniz gün, düşmanlarınıza benzediğiniz gündür.

insan olun, insan kalın. 3 günlük dünyanın 3 kuruşluk ilgi çekme derdine ya da rakip gördüklerinizi karalamak için iyi insan olmaktan, insan olmaktan vazgeçmeyin.
  • bu adamın gerçekten dindar biri olduğunu mu düşünüyordunuz? adam sadece bir proje. yaptığı her şey rolden ibaret.
  • 1) adamin kizi oldugu nereden belli?
    2) siktiri boktan bir sozluk klonu ve ne idugu belirsiz bir paint terk resim ile dna testi mi yaptik?
    3) baya kucuk yastaki bir kizin, gobegi acik askili giyip resim cektigi icin "got gobek acik san sohret pesinde" yazan kisi, cikip da baskasina nasil comar diyebilir? ulan sen comarin alasisin be.

hakikaten bizim bu zeka seviyesi ile bir seyleri degistirme imkanimiz yok. muhalifini al hukumetine vur, ayni tin tin.
  • (bkz: bak şurdan siktir git)
    babalar çocuklarından mesuldür, çocuklar babalarından değil.
  • kendisini ifşa edenlerden namusludur - ki namus arayışında değilim şahsen. illa sorgulanacaksa diye söylüyorum.

ülke, aleni faşolar ve gizli faşolar arasındaki “tatlı rekabet” ile boku yemiş durumda.

inanır mısınız, bu işten de heppp kadınlar zararlı ve yaralı çıkıyor.

“sen önce kendi kızına sahip çık”

seda sayan’ın konuşmasının tam metnini kopyalatmayın bana. yapış yapış arabesklik, bu ülkedeki her ideolojinin açmazı.

yok sümeyye amerika’daki kampüste şunla öpüşmüş, yok bilal seks oyuncağı alıyomuş (nolur isimleri düzelten mesajlar atıp canımı sıkmayın, dallas dizi senaryosuyla ilgilenmiyorum.)

benim babam, son derece eğitimli bir insan olmasına rağmen “karı” diyip duruyor kadınlara; biri bana aynı lafı etse ortalığı ayağa kaldırır. bu ikiyüzlülük, benim evimde mevcutken, ülkemde gördüğümde şaşırmıyorum. üniversite mezunu, eğitimli, kültürlü adamdan bile çıkan şey bu.

biz iflah olabilecek bir toplum değiliz. düzelebilecek hiçbi şey yok. lütfen kızlarınız varsa, burdan kurtarın. o güzel ruhlar adına, doğanın gizemini taşıyan, tılsımlı ve bilgelik dolu varlıklar adına, yani tüm kadınlar adına, sizden rica ediyorum. daha fazla örselenmeden kızlarınızı burdan uzaklaştırın.

çok üzgünüm.
  • babasını sevmiyorsunuz diye çocuğunu afişe etmeniz gerçekten hiç hoş değil. eleştirdiğiniz insandan biraz farkınız olsun.
  • duyarcılar iktirin ötede oynayın.

sokağa çıkıp millete tebliğ yaparken milleti sorgularken, milletin izinsiz görüntüleri çekip yayınlarken iyi.

instagramda bulunan herkesin görebildiği fotoğrafları paylaşınca mı ayıp.

siz gidin çocuk havuzunda oynayın. bu konular size belliki ağır geliyor anlamıyorsunuz.

adamların iki yüzlülüğünü nasıl millete talkımı verirken kendilernin salkımı yuttuklarını nasıl anlayacağız.

sizin kafanızla bir bok değişmez, zaten değişmiyor da.

bu ülkede benim çocuğum yeğenim islami müfredat baskısından eziliyorsa, kılığından kıyafetine herşeyine karışılıyorsa bu adamlara da çocuklarına da her türlü baskı yapılacak.

yok öyle çucuklar üzirindin birsiy yipmiyilim.

kendini isveç'te sanan mal sürüsü.

senin çocukların üzerinden pek çok şey yapılıyor yapılacak da.

bunun adı sen önce evinin önünü süpürdür. gerçekten bunu bile anlamamak nasıl bir andavallık bilemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap