• tam anakin'lik velet. hatta esas doğru kelime müstehak olacak. anlayın artık ne mal olduğunu.
 • star wars the clone wars'ta anakin skywalker'a skyguy diye hitabeden çıtır jedi. muhtemelen ölümü anakinin elinden olacaktır bu gidişle.
 • kendisi hakkında hemen hemen hiç türkçe bilgi bulunmamakla birlikte akibetide şimdilik bilinmemektedir, sanırım.
  kendisi hakkında ingilizce bilgiye http://starwars.wikia.com/wiki/ahsoka_tano adresinden ulaşılabilir.

  (bkz: i'm a jedi knight. or soon will be)
  (bkz: olmayan birine asik olmak)
 • anakin ile aralarında yalnızca 6 yaş olan female jedi. ayrıca anakin tarafından eğitilen tek jedi apprentice olma özelliğini taşır, anakin'in diger ögrencileri dark jedi veya sith apprentice olarak yetiştirmiştir. her ne kadar yeşil lightsaber bilgeliği temsil etse de bu rengi jedi temple'da eğitim alırken yodadan çok fazla etkilendiği için seçtiğini düşünüyorum.
 • clone wars da (şu ana kadar yayınlanan) 12 bölüm içinde obi wan ve anakin'i 10a yakın kez kurtarmış, her seferinde de "nedne kurtardın ki biz zaten şimdi kurtuluyoduk kendimiz" tepkisi ile karşılaşan şirin şey.
 • ikinci nesil clone wars dizisinin başına gelen en güzel şey. hastası oldum. obi wan ve anakin skyguy'ı bu kızcağıza reva gördükleri muameleden dolayı kınıyorum. hadi öbürü darth bilmemne olacak da, sana noluyor lan kenobi, yakışıyor mu bi jedi master'a böyle davranmak?. yazık.

  (bkz: star wars the clone wars)
 • (bkz: nwankwo kanu)
 • sonunun nasıl olacağı merak edilen padawan.

  bu konuda bir çok teori vardır. bir kaçına bakmak gerekirse;

  1- padawanlıktan çıkıp jedi knight olmuştur. order 66 sırasında ölmüştür.
  2- anakin'e aşık olmuş, kendisini dağa taşa vurmuş başka gezegenlerde exile tadını yakalamıştır.
  3- padawanken order 66 sırasında ölmüştür
  4- anakin darth vader olduktan sonra kendisini öldürmüştür.
  5- clone wars sırasında saçmalayıp jedi order'dan atılmıştır.

  ep3 de hiç bahsedilmiyor kendisinden bu sebepten dolayı o sıralarda hala hayatta olduğu ve ne oluyorsa order 66/anakin'in dark side'a geçmesi arasında olduğu tahmin ediliyor.
 • star wars the clone wars'tan izlediğimiz kadarıyla anakin'in kendisine olan düşkülüğü diğer teorilerin dışında bende farkı bir teori üretme dürtüsü uyandırmıştır. şöyle ki;

  sanırım sadece padmé değil, anakin'in dark side'a geçişinde snips'in de payı olacakmış gibi durmakta. zira anakin'in kendisine olan bağlılığı aşırı derecede. bir şekilde ve hiç istemediğimiz bir biçimde bu dünya şirini padawan anakin'in ellerinde ölecekmiş gibi geliyor bana yani anakin öldürmeyecek ve fakat tam ölüm anında acı çekerken kendisi anakinin kollarında olacak ve anakin'de ben niye force kullanarak sevdiklerimi kurtaramıyorum diye düşünmeye başladığı sırada sidous tarafından rüyalarına padmé'nin acı çeken halleri yerleştirilecektir.

  bu da böyle bir teorimdir.
 • kişilik olarak anakin'e çok benzer, animasyonu izledikten sonra, bu kız onu dark side'a düşmekten kurtarmalıydı dedim. çünkü anakin kendi yaptığı toylukları daha iyi anlamalıydı bu sayede. velhasıl bence de, anakin bu kızın ölümüne şahit olmuş olabilir, tek mantıklı açıklaması bu.
hesabın var mı? giriş yap