şükela:  tümü | bugün
  • ntv muhabiri kişi. hatta 12 temmuz 2000 tarihinde çeçenistan dosyası ile ilgili 1 programı da sunmuş kendileri.
  • yumusacik ses tonuyla en hardcore ekonomi haberlerini bile ninni gibi sunan spiker kisi...
  • onceleri sozlugu ele$tirirken; "igrenc espriler" adina yazilanlari okuyup bir dahaki suser alim $enliklerini iple
    ¢ekmeye ba$layan sunucu.
  • polis-adliye muhabirliğinden gelip, anchormanlik yolunda hızla ilerlemektedir. dış görünüşünden belli olmaz ama pek hırslıdır.
    reha muhtarın show haberin başına geçmesi sonucu hemen kanal değiştirerek geleceği görebildiğini göstermiştir.
    atv ve ntv ve cnbc enin ardından cnn turke geçerek gece görüşü adlı programı sunmaya başlamıştır.
    meslekteki yolu uzundur vesselam.
  • zehir gibi diye tabir edilebilecek bir kisilik. cok cabuk kizdirilabilmesi tarafimca en sevilen ozelligidir. gazi aldiginda kis kis guldugumu farketmeden uzun uzun izahatlar yapan hanim kizimiz.
  • damarlarinda ¢etin cim bom kani akar.hatun ki$ilerden beklenmeyecek olcude futbol ha$ir ne$irligi ile muhkimdir. programina* ta$iyabilecegi sporsal faaliyetler varsa mutlaka ta$ir, ekran ba$indaki sporseverlerin de takdirini kazanir boylelikle.
  • kelimeleri öyle sakin ve değişik telaffuz ediyor ki dinlemek benim için ayrı bir zevk haline geldi. saç modeli, kıyafeti ama illa ki konuşması ile... onun yüzünden geceleri geç yatar oldum.deliler gibi cnn türk izliyorum. hem de televizyona en yakın koltuktan.
  • kendinden emin durusu ve yumusak ses tonu gumbur gumbur geliyorum dedirten hanim kizimiz sinirlendigi zaman ne yapar o da ayri bir merak konusudur.
  • iki hafta kadar once radikal 2'ye yazdigi sureyya ayhan yazisiyla eline saglik dedirtmis kisidir kendileri... soyleyecek soz birakmamistir sureyya ayhan konusunda, meslektasi ve kurumdasi olan diger kadinin * zamaninda canli yayinda ayhan'a yaptigi saygisizligi dusununce, kadinlik halleri uzerine dusunesi gelir insanin, bir de kos ahu kos diyesi...
  • egitim alt yapisi, mukemmel ingilizcesi, tatli dilliligi, harbiligi de goz onune alinildiginda super bir insan.
    bunlara bir de damardan cimbom'li olusu da eklendiginde keske kendisini daha once tanisaymisim diyorum:-)
    gelecegin christiane amanpour'u olabilecek bir kapasiteye sahip olduguna inaniyorum.
    cnn turk ahu'yu almakla cok akillica bir is yapti. kendisini cok daha iyi yerlerde gorecegiz...