şükela:  tümü | bugün
  • st benoitlı imiş bir zamanlar kendisi, lisede okul değiştirmiş.
  • habertürk uyandırma servisi'nin atilla yeşilada ile birlikte yeni sunucusu. şen şakrak bir tarzı var.
  • atilla yeşilada ile sizli bizli konuşan kadın.
  • ayrıca a.y. bey'in kötü esprilerine bile gülmeye çalışan nazik biriymiş kendisi.
  • medya24'te ahu şentürk'le farklı bakış adı altında haftalık yazıları çıkan* ve tüm hafta boyunca aynı yazının birden fazla okunabileceği kadar hoş yazılar yazan süper, eğlenceli, içi dışı bir, akıl sorulası, akıl verilesi, sıkıntı paylaşılası, beraber kahkaha atılası kişi.

http://www.medya24.com/
  • orta okuldaki haliyle oldukça farklılıklar gösteren kişi.
    (bkz: st benoit)
    (bkz: st michel)
  • http://www.medya24.com/yzr.asp?yid=9&id=47
    linki verilen sitede yazdığı yazıyla yüzümüzde bir tebessüm oluşturmuş, eleştiri nasıl yapılır sorusuna da çok güzel bir örnek teşkil etmiş ve hakkında 10 tane entry girilmiş olmasına içerlemiş*, medya dünyası kişisidir. madem 10 tane entrysi olmasına içerlemiş 11.entrysi de ben olayım bari*
  • dikkat çekmek amaçlı yazdığı malum yazısına, vurucu olsun diye "ekşi sözlük yazarlari homoseksüel mi?" başlığını atıp, yazısı içinde de "muhakkak homoseksüel olmadığını kanıtlamak isteyenleriniz olacaktır ama konumuz bu değil." diyerek aklına ekstrem bir soru olarak gele gele "homoseksüel mi" sorusunun geldiğini göstermiş kişi.
  • okumaktan sıkıldığımız "eksi sözlük üzerine" genel geçer yazilardan birinin yazari. sonuç bölümünde kreşendo yapmiş sayin yazar: "eleştiriyle hakareti ayirin!" . müdür yardimcisi celal bey öğrencilerini azarliyor... olur, tabi ayirmak lazim, eğitim şart... yahu bu adamlar ve kadinlar kendilerini neden sözlüğe ve sozlük yazarlarina akil verecek kivamda olmuş, pişmiş, düşmüş armut kivaminda hissediyorlar anlamiyorum.. hayir sözlüge yapilan eleştirilere karşi hınçla yanıt vermek değil bu kizginlik. bu kendini bilmezlik, bu komiklik görüntüsü altinda kendini abartma haline kiziyorum... bu ne cüret lan! demek istiyor içimdeki tayyip. hayir sozluğu genel olarak bir tür tineycir sitesi falan saniyor ahu senturk hanimefendi gibi yazarlar ama kendilerini niye yaramaz çocuğuna hayat dersi vermeye çalişan ebevyn ve gece rüyalara giren nur yüzlü ermiş kiligina sokmakta bu kadar hevesliler onu anlamiyorum... gerçekten... pencereden sinifi gözleyen ilköğretim müfettişleri gibi kendini komik zanneden bu haddini bilmezlik nedendir onu da bilmiyorum ...
  • malum yazısını yazarken ve yazdıktan sonra "süpperrr, işte bizi anlayan biriii, murat ongun gibilere kapak olsunnn, işte gerçek yazar" gibi övgüler beklemiş ise tam sükutu hayale uğrayacak olan kişi.