• bbg programının sunucusu tan sağtürk'ün bir diğer eşi. öykü serterin gelmesiyle konuklarla röportaj bölümüne verildi iyi de oldu. oradan "taaan söz sende taaan" diye wenklersin artık!
  • eskiden izmir'de bizim mahallede otururdu o zamanlarda pek cici pek hos ve pek tas bi hatundu. keske diger yuvadan ucan izmirli mankenlerle birlikte geri donselerde izmirdeki yavru gocu dursa. (eskiden bunlardan bizim mahallede cok vardi)
  • kendisi yaz tatillerinde ise bizim mahalleye babasının yanına gelirdi. ultra kısa saçları, incecik kaşları, çıta bacakları ve paytak yürümesi ile aklımda kalmış...
    daha sonra haberini aldık; model olmuş, podyumların tozunu yutmaya başlamış kendisi.
  • konusmayi becerememesine ragmen sunuculuk yapmaya calisan bi insan evladi (bkz: sebnem schefer)
  • 78'lidir.. güzeldir.. akıllıdır..
  • şebnem ferah ın ilk klibi vazgeçtim dünyadan da, kafasında güllerle bezenmiş bir bone ile kameraya bakarak sigara tüttüren evli insan.
  • türkiye'nin en iyi podyum mankeni ve en iyi fotomodelerinden biridir.
  • yeni rinso reklamlarının kırmızılı kadınıdır.
  • okan bayülgen sade vatandaş'ta işlerinin arasında müşterilerine 'gardrop detoxu' yapmak da olduğunu söyleyen kişi. bu hafta sayısal loto'dan para çıkarsa benim evin 'gardrop detoxu' ihalesini kendisine vereceğim. kapıları açılmayan, açılınca da düzensizlikten altında kaldığımız giysileri atsın bir detox yapsın gardrobumuza. bu arada hayır işleri de yapıyorsa sayısal loto çıkmaması durumunda kendisini yine bekleriz. detox ihmale gelmez yağtu amaan ahu yani.
  • guzel ve miyminti manken
    televizyonda gordum, konusurken insani canindan bezdiriyor.
hesabın var mı? giriş yap