şükela:  tümü | bugün
 • fetöcü bir haber sitesi. arap sermayesinin de arkasında olduğu iddia ediliyor.

  25 temmuz editi: buna benzer bir entriyi 2018'de girmiştim. fakat hesabım hacklenince yerine üç nokta konulmuştu. bugün de hatırladığım kadarıyla entriyi ilk ifade ettiğim haline getirdim diyelim.
 • son zamanlarda takip etmek durumunda kaldığım haber sitesi. genel yayın yönetmeni ve editörlerinin kim olduğunu pek sallamıyorum açıkçası. 2014'ten sonra hepsi hakkında cemaatçi yeeeaaa bunlar deniyormuş gerçi ama şu anda türkiye için belki en düzgün haberleri yapan sitelerden biri.

  her hafta siteleri isim değiştiriyor. o kısmı biraz ilginç gelmişti bana meğerse yasaklanıyormuş sürekli.
  eğer btk bir şeyi yasaklıyorsa doğru olan bir şeylerin olması çok mümkündür.
  bence bir göz gezdirmenizde fayda var. korkuyorsanız da vpnle girin.
  ahwalnews
 • fethullahçı terör örgütünün birleşik arap emirlikleri ve suudi arabistan tarafından fonlanan ve üç dilde yayın yapan haber portalı.
 • (bkz: çöplük)
  (bkz: yalan haber)
  (bkz: fake news)
 • baya enteresan bir web sitesi.

  google her chrome u actigimda bana article oneriyor. cogu yazilim ve teknoloji ile alakali fakat ayni zamanda turkiye kokenli oldugumu biliyor herhalde ki bana bu bebeleri gosteriyor.

  turkce sayfasina girdiginizde gayet normal bir imaji olan bir haber sitesiyken, ingilizce versiyonu turkiye portresini karartan bir propaganda canavari. turkce icerik ile seo alip ingilizce icerik ile trolluk yapiyorlar gibim.

  website
 • bünyesinde (bkz: yavuz baydar) gibi fethullahçı birini editör olarak barındıran, bir takım "turkey expert" zevatının değerli bulduğu propaganda sitesi. muhalif bir ses gibi gözüküp insanları kandırmakta çok iyiler.

  aşağıda bir zat beni yeni akit takipçisi olarak nitelemiş. "post kemalist paradigma"nın itleri, sizleri nerede hangi kılıkta olursanız olun tanırız. biz liberaliz deseniz de, liberalin nasıl olduğunu bildiğimizden petrol parasıyla mamalanan itlere itimat etmeyiz.
 • pek cok yabanci medyanin artik haber kaynagi olarak göstermeye basladigi e-gazete.

  fethullahci falan degildir. bünyesindeki 3 türk isim arasindan yavuz baydar ve ilhan tanır kesinlikle fetö'cü falan degil, liberaldir. bir dönem fetö'cülerle yakınlaşmış olabilirler, ama bu durum onlari fetö'cü yapmaz. o dönem fetö'cülere yakınlaşmayan mı vardı?

  ergun babahan için kefil olamayacagim, neci bilmiyorum ama özellikle ilhan tanır'in yazdigi her platforma güvenirim.

  ahval'i fetö'cülükle suclayan üstteki düsük iq'lu sahislari anca sabah, yeni akit, ensonhaber.com, sözcü, ahaber, ntv, habertürk ve aydin dogan'dan alinip tüpcünün eline verilen cnntürk paklar.

  neymis ahval propaganda yapiyormus. saydigim medyayi bi acin da propagandanin allahini görün salaklar.

  bir diger safinaz da “ingilizce versiyonu turkiye portresini karartan bir propaganda canavari” (bkz: 86739076) demis. aynen canim, türkiye mükemmel harikulade bir ülke, ama bizi cekemeyen ahval kara propaganda yapiyor, yoksa aldirmayin yavv muhtesemiz esimiz benzerimiz yok dolar da 2 tl ayrica.
 • (bkz: fetöhaber)
 • kusura bakmayın ama gerçek anlamda türkiye cumhuriyetinin çıkarlarına karşı olarak kurulmuş bir haber sitesi. objektif bir gözle bakan herkes söz konusu sitenin yayın politikasının türkiye düşmanı grupların (terör örgütüde diyebilirsiniz) veya ülkelerin çıkarları doğrultusunda haberler yaptığını rahatlıkla görebilir.

  yani demeye çalıştığım şey gerçek muhaliflik bu değil cidden değil. özellikle doğu akdeniz hidrokarbon yatakları ve kuzey suriye'de halkında yaptığı haberler gerçekten beni korkutuyor. tam anlamıyla gözü dönmüşlükten başka bir şey değil.

  her ne kadar imkansız olsa da ülkenin mevcut b.ktan durumundan akp-chp koalisyonu (ittifak değil) ile kurtulabileğimiz kaanatindeyim. ancak bir chp li olarak chp nin mevcut kürt politikasının yalnızca hdplilerin oyunu almak için yürüttüğümüz kanaatinde iyim. umarım yanılmıyorumdur. zira aksi cidden şu an için felaket.

  bakın eski entrylerimi okuyarak dünya görüşümü ve desteklediğim siyasi hareket hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. tayyibi günahım kadar sevmem ancak sırf dış politikanın en azından bir kere başarılı olabilmesi için bir kereye mahsus düşündüğünüz şeyi yapabilirim. zira bu s.ktiri b.ktan haber sitesine göre her ne kadar istemeseler de mevcut dış politika (en azından kuzey suriye politikası) başarıya ulaşacak gibi görünüyor.

  bakın bu ülkeyi çomarı bol olsada, her karış toprağından şark kurnazı fışkırsada bir avuç güzel insan uğruna cidden seviyorum. erdoğanın zırva beka söylemi veya dış güçler saftası değil, bu b.ktan sitenin haberleri beni cidden korkutmaya başladı. ilk defa bir sonraki oy zamanı için tereddüte düşmeye başladım.

  adam gibi muhalefet kurulsun artık şu ülkede!