• dunyaca unlu aig adli sigorta sirketinin dolayli yoldan %100 istiraki bulundugu finansal yatirim sirketi. galatasaray'in basini hicbir sey bu kadar agritmamisti.elime gecen teklifi birkac defa okumama ragmen bisey anlamadim. zaten asil sorun da bundan cikiyor. ancak dunyada bircok kuluple anlasmasi olan ve oldukca saygin bir sirket.
  • (bkz: galatasaray)
  • ks: american insurance group. ayrica (bkz: american life)
  • (bkz: aig)
  • çoğu turizm şirketinden seyahat sigortası adı ile anılan dandik para tuzağını gerçekleştiren şirket. bir hafta öncesine kadar 20€'luk poliçelerini sahtesi yapılıyor diye üzerine bir bandrol yapıştırıp 45€'ya satan, olayın hemen ardından ardından perşembe(45€'ya geçilen gün) aldığımız poliçenin pazartesi sahtelerinin çıkması yüzünden vize işlemlerimizi imkansız kılan şirket. poliçelerinin el ile doldurulması ve dört günde sahtesinin çıkması ile samimiyetleri hakkında pek iyi şeyler düşünmeye gerek yok zaten.

suçları yüzünden sigorta yapılabilecek yer aranırken en çok, anadolu hayat'ta bizi ucuz yerlere yönlendirmeye çalışan hiç de kötü niyetli olmayan bir çalışanın ağzından duyduklarım açıklığa kavuşturmuştur bu sigortacı şahısların gerçekliğini. sözler aynen şöyle idi; "aig mi? aig şirket bile değil."

bir kağıt parçasına "belki elçilikte yutarlar" diye 45€ vermek yerine şahsen ucuz ve güvenilir yerler tavsiye ediyorum ben.
    (bkz: genel yaşam)
  • (bkz: dan lowell)
  • televizyonda reklami ciktiginda etraftan "aa galatasaray'i dolandiran firma degil mi bu?" tepkileri verilen firma.
  • american insurance group değil american international grouptur.1919 da şangayda kurulmuştur.daha sonra merkezi wall streete taşınmıştır.rakamlara göre citigroupve general motorsdan sonra dünyanın en büyük üçüncü holdingidir.
  • yakla$ik elli yedi milyon poundluk bir bedelle manchester unitedin dort yilligina forma sponsoru olan kompani.
  • amerika'da ismi verilmeyen bir sehirdeki serverlarinin calinmasiyla, yaklasik bir milyon kisinin her turlu bilgisini bir hirsiza kaptirmis sigorta sirketidir. identity theft sigortasi da yapiyolarmis. insallah kendi policeleri de vardir diyim.

http://www.msnbc.msn.com/id/13327187/
hesabın var mı? giriş yap