şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: aig)
 • para tuzağı sigorta şirketidir. thy'dan aldığım yurt dışı biletimi ne olur ne olmaz diyerek sigortalattım. anladım ki ancak öldüğünüzde ve öldüğünüzü raporla ispatladığınız sürece paranızı iade ediyor. poliçede öyle maddeler var ki istese onu da ödemez yani. almayın arkadaşlar sakın bu sigortadan hizmet almayın paranız cebinizde kalsın.
 • bir haftadır hata kaydı oluşturamadığım sigorta şirketi. yakın zamanda bi şikayet başlığı açtırmazlar umarım.
 • ıki defa kırdığım ve bariz kullanıcı hatası olan telefonumu sıfırlayan şirkettir. gayet memnun kaldığım şirkettir. herşey dahil sigorta hizmetlerinden aşırı memnunum. ıphonedan nefret ediyorum ama kendilerine müteşekkirim.
 • s7 edge'im de nem algılama sorunu yaşadım. çözümü basit bir arıza fakat güya 20 günlük yasal süreyi kullanacaklarını dolaylı yoldan belirten sigorta şirketi. boku da samsung'a atıyorlar. parça gelmesiyle alakalıymış. yemedim aig
 • (bkz: #57033568)
 • yeni adı gulf sigorta olan sigorta şirketi.

  erasmus sebebiyle yapılan sigortalarda oldukça bilinir ve güvenilir oldukları için ikidir kendilerini tercih ediyorum. daha önce axa'yı tercih edip neredeyse ameliyatlık bir durumda tüm masrafların bana girmesini tecrübe ettiğim için artık ince eleyip sık dokumaya başladım.

  yalnız bu sefer erasmusum yakın zamanda iptal oldu ve ben de durumu kendilerine bildirip poliçe iptali ve ücret iadesi talebinde bulundum. eğer vize aldıysam iptali gerçekleştiremeyeceklerini ve kurumdan erasmusun iptaline dair belgem olup olmadığını sordular.

  vizeyi çoktan almış bulundum, ve kurumla aramda sadece e-mailler üzerinden bir iletişim gerçekleşti. yine de erasmusu iptal etme sebebim olan yüksek lisans başlangıcıma dair öğrenci belgemi, stajın iptaline dair e-maillerin ss'ini ve beni staja kabul eden kişiyi teyit edebilmeleri için kabul mektubumu attım. iptal işlemini gerçekleştireceklerini söylediler. gerçekten de bu süreci sorunsuz tamamlarsam entry'yi editleyecek ve kendilerinden ne kadar memnun kaldığımın altını çizeceğim.

  edit: 6 eylül'de iadeyi gerçekleştireceklerine dair bir bilgilendirme yaptılar.