şükela:  tümü | bugün
 • aile ve sosyal politikalar bakanı fatma betül sayan kaya, 2 ve 4 yaşındaki kızları babaları tarafından öldürülen anne dilek yardım'ı ziyaret etti.
  aile ve sosyal politikalar bakanı fatma betül sayan kaya'nın 2 ve 4 yaşındaki kızları babaları tarafından öldürülen anne dilek yardım'ı ziyareti yaklaşık 1,5 saat sürdü.

  ziyaretin ardından soruları yanıtlayan bakan kaya, "bir anne olarak benim, ve eminim tüm annelerin, tüm kadınların yüreği yandı. çok üzgünüz" dedi.

  fatma betül sayan kaya, bu ve benzeri olayların yeniden incelenerek değerlendirildiği bir çalışmayı bakanlık olarak yapacaklarını söyledi.

  bakan kaya, "alo 183 hattımız çekinmeden tüm kadınlarımız arasın. şiddete maruz kalan ya da şiddet riski olan kimse, korkmasın. kadınlarımızın her zaman yanında olacağiz" dedi.

  anne dilek yardım ise, "umarım bundan sonra elifler ölmez, hiralar ölmez. ölmesin diye konuşuyorum. siz de korkmayın" dedi. 2 yaşındaki miray hira ve 4 yaşındaki elif mina babaları tarafından öldürülmüştü.

  resim

  link

  sevgili evlatları 4 yaşındaki elif mina ve 2 yaşındaki miray hira'yı acı bir şekilde kaybeden dilek yardım kardeşimi ziyaret edip asla tarif edemeyeceğim acısını paylaşmaya çalıştım. rabbim sabırlar versin.

  şeklinde tweet atmış sayın bakan.
 • (bkz: hep sonradan)
 • sağolsun gözlerimizi yaşartan bir buluşmadır!!
  şu an ağlamaktan gözlerim kan çanağına döndü!!

  sayın bakan sadece maaşını alıp böyle şov yapmak yerine, aile ve çocuklar için, kadın cinayetleri için, hayvan tecavüzleri için, cemaat yurtlarında erkek çocuklarına tecavüz edilmemesi için bir şeyler yapsa daha güzel olmaz mı!

  hayır biz kendisini bakanlık yaptığı kurum dışında başka işler yaparken görüyoruz hep!

  samimiyet bunun neresinde!
 • profesyonel çekim ekibiyle yapılan reklamdır. bunların erkekleri profesyonel ekiple cuma namazına, dişileriyle mazlum ziyaretlerine gidiyor. elinin yettiği bütün devlet kadrolarını akrabalarıyla dolduran yiyicidende kimse samimiyet yada işlev beklemiyor zaten. daha dün, gece haberlerinde uzaklaştırma kararı olan bir yamyamın kadını yaralama haberini izledim. haberlere çıkmayan belki yüzlercesi var.

  götünüze sokun o ucuz propagandalarınızı.