şükela:  tümü | bugün
  • trt'de yayınlanan hiçbir halta yaramaz program. yapmacıklığı her hareketinden belli olan sunucusu adına izlerken utandım. 6 yaşında kuran kursuna gidiyorum diyen kız çocuğuna neler öğrendin diye sorduğunda kapattım televizyonu.
  • bugün denk geldiğim yayında, çocuk odasının ilk gösterildiği halinde kalorifer borusu üzerinde duran büyük atatürk portresinin; değişimden sonra uçurulduğu program. before/after yaptıklarında daha da göze çarpan bir durum olmuş bu. kötüsünüz.

    umarım aklı başında görünen aile ve en başta küçük doruk tekrardan güzel bir yer ayarlayıp koymuşlardır atamızın tablosunu.
  • bu programda beyaz eldiveni ile 10 yaşındaki çocukların odasına girip “şimdi senle bir oyun oynayacağız” diyen amca bana istemeden michael jackson‘ı hatırlattı. tövbe yarabbi!

    ayrıca bu eldivenli şahıs bir evin temiz olmadığını gördüğü zaman hemen çocuğun annesine çemkirmeye başlıyor. benim anlamadığım bir evin temizlenmesi illa annenin görevi mi? baba temizliğe yardım edemiyor mu? bu bahsedilen annelerin hepsi de ev kadını değil ayrıca. bazıları full time çalıştığı halde yine de evlerini temiz tutamadıkları için azar işitiyorlar. babaya laf yok tabii ki. çünkü erkek temizlik yapmaz! geçiniz...