• şu zamana kadar bu başlığın açılmamasına çok şaşırdım. içinde bulunduğum durum getirisiyle ailemin bok gibi olduğuna kanaat getirdim. hemen açıklayayım. annemle babam fi tarihinde boşanmışlar gerçi bu beni ilgilendirmiyor boşanmasalar durum daha kötü olurdu yüzde bi milyon eminim. neyse, olay şu ki elle tutulur tek bir aile bireyim yok. 18 yaşımı doldurmamla birlikte babam verdiği nafakadan feragat etmemi istedi, (miktar da milyar dolar değil ayda 200 tl). güya aile içinde böyle bir şey olmazmış eğer feragat etmezsem de o nafaka haricinde hiçbir maddi yardımda bulunmayacakmış manevi olarak da bütün bağları koparacakmış. ulan hıyara bak sanki çok aile var da ortada neyse onu geç sen zaten böyle bir şey diyorsan bana hevesli değilsin demektir o yüzden cehennemin dibine kadar yolun var. (bu babamaydı) anneme gelecek olursak; hiçbir zaman yularımı eline vermediğim için, işime burnunu sokturmadığım için kadın deliriyor bilimum tehditler burun sürttürmeye çalışma faaliyetleri vs vs. bunlar sadece özgür olduğumu ona gösterdiğim için. evde huzur yok ya yemin ediyorum delirecem. bunların haricinde bir de anneanne faktörü var tabii. bir hafta öncesine kadar arkandayım ben sen hiç merak etme kızım üniversiteye gittiğinde yardım edeceğim daima diyen kadın arkadaşlarımla gezmem gözüne battığı için evinden kapı dışarı etti iyi mi. ulan gülsem mi ağlasam mı neresinden tutsam elimde kalıyor. anasını satayım üniversiteyi kazanmamış olsam ilk talibime kaçıcam o olacak hepsi kına yakar artık.
hesabın var mı? giriş yap