şükela:  tümü | bugün
  • trt belgesel kanalında yayınlanan, reşat isimli bir türk'ün yabancı ülkelerde bir ailenin ferdiymiş gibi çalışıp yardım ettiği hoş program. puanım 8/10
  • müslümanız biz.. bak müslümanız.. müslümanız haaa.. formatında bir trt belgesel zırvalığı
  • reshad strik in sunduğu program. din düşmanlarına aldanmayın gayet seyirlik, ne islam ne de başka bir dinin reklamını yapıyor. terbiyesizliğin lüzumu yok.
  • öylesine bi bakayım derken gözlerimi alamadığım çok beğendiğim trt belgeseli. böyle yapımların artması temennisiyle.
  • program güzel ama harbiden de sürekli biz müslümanız bakın ha bunlarla aynıyız hepimiz müslümanız olayı var. diğer bi yandan da artık tekrara bağladı program, sürekli aynı bölgede . benzer olaylar, endonezya ve civarından çıkamadı gitti.
  • izlemesi gayet keyifli bir belgesel. farklı kültürleri tanımamıza vesile oluyor. gerçi bu aralar hep endonezya, tayland civarlarında dolaşıyor.

bu arada sunucunun babası bosnalı annesi avustralyalıydı sanırım.
  • gayet uluslararası standartta bir belgesel. ben "müslümanız" kısımlarına rastlamadım. trt belgesel değil discovery de yayınlansa ve hristiyanlık öğretilerini empoze etse çok beğenirdiniz değil mi sizi aşağılık kompleksli islam düşmanları sizi.
  • ee müslümanız ama . ne mahsuru var ki? ben oradaki müslümanların yaşantısıni da
    merak ediyorum. ayrıca insanlarda (özellikle türkiyede ) nefret oluşturan araplar aksine güler yüzlü, kanaatkar, çalışkan ve misafirperverler. müslümanlığı daha gerçekçi yaşadıklarını düşündüm. bir bölümde budist aileye konuk olmuştu bu arada.
    tanım: değişik yaşamlar görmek açısından severek takip ettiğim program.
  • program inşallahlar, maşallahlar, selamunaleykumlerden geçilmiyor.

anladık, müslümanların hayatını anlatıyorsunuz da bu kadar da propagandaya gerek yok.
  • sunan herifin yabancı olduğunu cümle alem biliyor fakat 'şurda türk kahvesi içsem', 'türkiye'de böyle değil' 'türkler aslında iyi müslüman kardeşlerimiz' gibi latifelerde bulunuyor ama yaşlı olmayan biri bunun dublaj olduğunu hemen anlar. trt bi kerede şaşırt bizi be!