şükela:  tümü | bugün
  • sürekli farklı mesleklerde çalıştığını iddia eden yazarımsı.
    mülteci bile olmuşluğu vardır
  • ataları zamanında bukalemundu. uzun yıllar sonucunda evrile evrile ekşi sözlük yazarına dönüşmüştür.
  • ne idüğü belirsiz bir kişilik. sürekli hikaye uydurup kendini farklı gösteriyor. çoklu kişilik bozukluğu olabilir.
  • şimdiye kadar 54 girisi var ve bir gün onu oto lastikçi diğer gün saat tamircisi öbür hafta da bir pilot ya da antropolog olarak görmeniz mümkün.
    sevdim ama eğlenceli yazıyor. kendisine bora bora adalarından döndüğü ve yazarlığı onaylandığı şu zamanlarda hoşgeldin diyorum.
  • güzel trol. entrylerinden çok entrylerin favori sayısına bakıp daha çok eğleniyorum. gördüğü şeye hemen inanan bir halk olduğumuzun temsilidir bu yazar.
  • türbanlı kadınmış eşi gayri müslim miş, tinder de hocasını görmüş, 52 kadınla tanışmış, gibi bir çok farklı trollemeleri olan yazar.
  • evinde metres, sokakta polis, araçta çekici, dükkanda esnaf olan renkli kişilik. çok yönlü insanları seviyorum.
  • benata adlı yazara özenen, ozguvenden yoksun bir yazar. ozgunlugun olsun diye tavsiye birakmak istiyorum. girdigi entryler benata'dan aldigi ilham sonucu yazilmaktadir. benata fazla taninmadigi icin diger yazarlar bu yazari ozgun sanmaktadir. bu kisinin yaptigi ust entrylerdeki espriyi alt entrylerde tekrarlayan yazarlara benzemektedir.
  • sözlüğün ne kadar gerizekali oldugunu bu adamin surekli debeye girmesinden anlayabiliriz.

adam surekli tescilli troll olarak farkli hikayeler uyduruyor ve surekli debeye giriyor. moderatorler nicke bile bakmadan debeye sokuyorlar adami ve troll denemelerini.
  • ben buna duyarlı bir polis olduğundan mutevellit tebrik mesajı attım lan. ahahahaha.

troll. sazan avcısı bir yazar. bizi de ketenpereye getirdi. helal olsun. sanırım oversensitive yanlarımızla dalga geciyor kendince. eğlenceli yazar. pislik yaparak eğleniyor.

seni yazdım oğlum. bir gün ben de seni kandiracagim, sen dalga gecmedin ama ben senle dalga da geçeceğim lol