şükela:  tümü | bugün soru sor
 • iberia ve vueling'den sonra ispanya'nin ucuncu buyuk havayolu sirketi. skyteam uyesidir. londra (gatwick) - madrid arasi uygun fiyata ucuslar yapmaktadirlar, fakat ucuz bilet olarak bir easyjet ya da ryanair degildir. amma ve lakin, 20 kg'ya kadar verdigi ucretsiz bagaj hakki ile, check-in'de size ecel terleri dokturmemesi ile ve hava dolmusu yerine havayolu hizmeti sunmasi ile ilk tecrubemde benden arti puan almistir.

  web sitesi icin: http://aireuropa.com/
 • madrid - tenerife - madrid ucuslarında kullandıgım vasat havayolu.. yerek halk içib daha kullanışlı olabilit zira hemen hemen bütün güney amerikaya ucuyorlar. madrid - tenerife ucusunda ikram olarak domuz etinden yapılmıs hot dog vermişlerdi.. bir gece önceki düğün yemeğinden o saate kadar hiç bir şey yememiş biri olarak hemen atlamıştım ama acı gerçekle karşılaşmak kötüydü ( cerdo = domuz eti - ispanyolca - )
  dönüşte ise ikram yoktu.. emegr gidişteki tamamen tesadüf eseri olmuş.

  uçak içi sıcaklıgı ise yaklaşık 20 derece gibi aşırı soğuktu.

  o bölgeye gidiyorsanız alternatif çok olmadıgı için tercih edebilirsiniz ama uçak içi sogukluk korkunçtu.
 • türk hava yolları ile kod paylaşımı anlaşması olan havayolu şirketi.

  kanarya adalarına ya da ibizaya bilet aldığınızda madrid'e thy ile; oradan tenerife, las palmas ya da ibiza'ya air europa ile gidiyorsunuz.

  yönetim merkezi mallorca'dır.

  sistem olarak ise pegasus ile beznerdir. uçakta yiyip içtiğinize ya da koltuk seçimine ek para ödemek zorundasınız.
 • an itibari ile türkiye'ye olan uçuşlarını göremiyorum. wikipediden baktığımda seferler kaldırılmış olarak görülüyor, kendi sitesinden baktığımda ise türk hava yollarına yönlendiriyor.