• (bkz: air francis)

uçur beni francis.
  • eksi sozlukle yakindan ilgili, sevimli hosteslere sahiptir bu firma.. türk oldugumu ogrenince bana da "eksi sozluk'u biliyor musun" demis ardindan "artik dogru duzgun, kendi anilarini yazan insanlarla onlarca insan dalga geciyor... insanlar kendileri ile dalga gecilcek diye yazmayi birakinca, artik kendi kendinize, kimsenin digerinden farkli bir halt yazmadigi, ruhi ipneler topluluguna dönüşürsünüz.. aynen devam böyle" dedigi akabinde burnuma öpücük kondurup giden hosteslere sahiptir..

hayir eskiden de dalga gecilirdi de, ayni şeyi farkli farkli söyleyip bi bok söyledigini sanan serseriler uzak dururdu..
  • en son uçuşumda havada air france uçağıyla yan yana geldik. uçak bir yukarı bir aşağı sallanıyordu. inim inim inliyordu adeta.
  • fransa'nın ulusal sembolü horozu kullanan havayolu şirketi. uçamayan kuşu sembol belleyen uçağa asla binmem valla.
  • en son uçuşumda buz gibi şalgam suyunu içerken uçağın sallanmasıyla üstüme döktüm. yanımdaki açık görüşlü bayan yalayarak temizlemeye başladı, tam gözlerimi kapayıp uykuya dalcakken eliyle yokladığını farkettim, ittim, koridora düştü. francis de bu bayanı burnundan tutup first class'a götürdü, rahat ettim.
  • en son uçuşumda uçakta benjamin linus, jack shephard , john locke, kate austin ve sayid jarrah ı görünce altıma sıçtım, francis isimli bir host temizledi. sonra zaman atlamaları filan.
  • yıllardır hostluk yaptığım havayolu şirketidir. geçenlerde bir türk geldi. para yok tabi ucuzundan bilet almış en arkada. nezle mi olmuş ne olmuş fırk fırk burnunu çekiyor. acıdım iyi gelsin ısınsın diye konyak ikram ettim ama ne fayda uyuya kalmış burnundan sümük sarkıyor. milletin midesi kalkmasın diye sileyim dedim uyanıverdi. şimdi de manalı manalı bakıp sırıtıyor. hayırdır inşallah. bir daha bir türke yaklaşmak mı allah korusun...
  • en son uçuşumda uçağın içinde bir ibneliğin döndüğünü anladım ama görevim uçağı sağ salim yere indirmek olduğu için çok da sallamadım. zaten bu gavur firmasında çalışmaya başladığımdan beri her türlü ibneliğe alıştım.
  • en son uçuşunda bangbus'a dönmüş havayolu şirketi. kimin kime dayadığı belirsiz. bir daha bineni siksinler.
hesabın var mı? giriş yap