şükela:  tümü | bugün
 • majesteleri michael jordan'ın chicago bulls formasıyla giydiği son ayakkabı. jordan'ın o sıralar kullandığı ferrari f355f1'ten esinlenerek üretilmiş bu ayakkabının her bir tekinde 7 adet jumpman logosu bulunmakta. eğer abuk bir hesapla 40'a ulaşmazsanız*, toplamda 14 adet jumpman logosu mevcut anlayacağınız. benim de 90'lar sonunda kullanırken yaşadığım en büyük kusuru, yan taraflarındaki diş şeklindeki çıkıntıların çok çabuk yıpranıp aşınmasıydı.

  bu ayakkabının bir diğer adı da "last shots". bilin bakalım neden?

  http://cdn.nicekicks.wpengine.com/…dan14nbapic2.jpg
 • air jordanin giyilebilir bir modeli.

  http://www.retrojordanscheap.net/…rdan-14-c-14.html
 • yarın saat 13:00'da satışa sunulacak olan ayakkabı.

  ''mj'in chicago formasıyla giydiği son ayakkabı olan air jordan 14, majestelerinin hikayesinde her zaman özel bir yere sahip olacak. silüet, mj'in utah'ı son kez mağlup etmesinin ardından geçen yirmi yılda birkaç kez daha popüler olmuştu. şimdi ise topuk, çamurluk, burun kısmı, dil ve iç tabanda siyah-beyaz sade vurguları kırmızı üst kısımla eşleştirerek tüm dikkatleri üzerine çekiyor.''

  edit: 13:01'de tüm stokları tükendi. alamadık gibi.
 • havaların ısınmasından mütevellit, bir de tabi the last dance'i izlemenin gazıyla, 10 sene sonra elime basket topunu alıp kendimi en yakındaki basket potasına attım ki, 10 senedir giyilmemiş pırıl pırıl air flight'ımın tabanı 1 saat içerisinde topuktan ayrılıp emekli oldu. öyle boş boş dolapta durmaktan tabanı elastikliğini kaybetmiş muhtemelen.

  neyse sadede gelirsek, dün akşam acil koduyla ayakkabı almaya gittiğim bir mağazada, ayakkabının satışa çıkmasını bekleyen benim gibi kırka dayamış fanlardan vs. habersiz, rafta görüp, deneyip, ulan ne güzel eski modeller de satılıyor diye mutlu mesut 44 numarasını alıp evime doğru gittim ki neredeyse her numarası da adamların elinde vardı.