şükela:  tümü | bugün soru sor
 • her yıl koleksiyona yeni bir renk ekledikleri ayakkabı modeli. türkiye'de renk seçenekleri sınırldır.
 • air max 90 modellerine bayıldığım, air max serisi.

  nike türkiye linki var. üye de olduğum halde her nedense güvensizlik hissi vermiş sitesi.
  daha önce alışveriş yapmış olan varsa, yeşillendirsin lütfen.

  edit: gelen mesajlar üzerine yazmak zorunda olduğumu hissediyorum, yoksa arkası kesilmeyecek.
  1-zaten siteden şüphelendiğim için burdan deneyenlerden fikir almak için sormuştum. doğrulama gelmediği için alışveriş yapmadım.
  2-linkin şu an ki görünümü ile linki verdiğim günün içeriği 360 derece değişmiş. o zaman nike ayakkabı ve spor giyimden oluşan alışveriş sitesi görünümündeydi.
 • liberty serisi ile -limited edition- cok canlar yakacak, nice cuzdana incir agaci dikecek modeldir.

  link ucmusmus.
 • girdiğim her nike satan dükkanda yok satmaktadır.
 • geçen sene bikaç moda bloggerının değişik kombinlerde giymesi ile birlikte bu sene moda olmuş, her türlü tarzın altına giyilen, suyu çıkan ayakkabı. tabii moda olması ile birlikte çin'den sahteleri geldi ve mecidiyeköy metrobüs durağında satılmaya başlandı bile.

  r.i.p.
 • bayan modelleri erkeklerinden çok daha güzel olan ayakakkabıdır. ve özellikle izmirde istediğin modeli gerçekten bulamıyosun gerçi izmiri geçtim herhangi bir internet sitesinde bile yeni modellerini bulmak zor.
 • (bkz: istiyorum)
  20 mayıs doğum günün lütfen olsun :(
 • en son altınca sınıfta giydiğim ayakkabılarımı yeniden popüler olmasıyla tekrar giymemi sağlamıştır. herkesin ayağında olması rahatsız edici olsa da çok rahat ve şık bir ayakkabıdır. herkeste var bu ben giymem diyenlere anlam veremiyorum.
 • son zamanlarda envai cesit modellerini esime dostuma getirttigim ve hastasi oldugum ayakkabi modeli.
  air max 89 ve 90 hastasiyim
 • düz taban sıkıntısı olan bir insanım. ayakkabılarımın eskimesinden ötürü yeni bir ayakkabı arayışına girmiş ve maaşı ayakkabıya gömmemek adına 70 lira civarında jump marka bir ayakkabı almıştım. bunları giymeye başlamamın 1. haftası dizlerimde sıkıntılar meydana gelmeye başladı. 2. ve 3. haftalarda ise merdiven inip çıkarken artık dizlerim iptal durumuna geliyordu. sanki birileri kemiklerin içinden dışa doğru iğneler batırıyordu. daha yeni ayakkabı almışım, masraf olmasın diye düşünürken artık dizlerim neredeyse beni yürütmeyecek hale geldi. artık yeter deyip tavsiyeydi, yorumlardı derken kendimi nike mağazında, air max alırken buldum. sonuç olarak 1 ay evvel diz ağrılarım geçti. tabii ki geçti diye dizleri ihmal etmeyip doktora gittim. para gitmesin diye aldığım ayakkabı bana menisküs başlangıcı hediye etmiş. buradan şu sonuç çıkıyor ki kafanıza göre alınan ucuz ayakkabılar ortopedik rahatsızlığı olan insanlarda sağlık sorunlarına yol açabiliyormuş. ayrıca bugüne kadar ayak kokusu nedir bilmeyen şahsıma ayak kokusunu öğretmiştir.

  tanım: düz taban sıkıntısı olan şahsım için tabanlık kullanmaya gerek bıraktırmadan ayaklarımı çok rahat ettiren ayakkabıdır. ayrıca şu sıcaklarda, o kadar terlemeye rağmen koku olmamaktadır.