şükela:  tümü | bugün
  • nike'ın görece en yüksek fiyatlı ayakkabı modellerindendir. ebay'de özel modellerinin 500-550$ gibi fiyatlarla listelendiği görülebilir ve oha yada vay be denebilir.
  • her yıl koleksiyona yeni bir renk ekledikleri ayakkabı modeli. türkiye'de renk seçenekleri sınırldır.
  • air max 90 modellerine bayıldığım, air max serisi.

nike türkiye linki var. üye de olduğum halde her nedense güvensizlik hissi vermiş sitesi.
    daha önce alışveriş yapmış olan varsa, yeşillendirsin lütfen.

edit: gelen mesajlar üzerine yazmak zorunda olduğumu hissediyorum, yoksa arkası kesilmeyecek.
    1-zaten siteden şüphelendiğim için burdan deneyenlerden fikir almak için sormuştum. doğrulama gelmediği için alışveriş yapmadım.
    2-linkin şu an ki görünümü ile linki verdiğim günün içeriği 360 derece değişmiş. o zaman nike ayakkabı ve spor giyimden oluşan alışveriş sitesi görünümündeydi.
  • air max 90 vt modelini almak için bulduğum tüm sitelerin "karşılığında böbreğini alıyoruz" hissi vermesi sonucu, vazgeçtiğim ayakkabı.
  • liberty serisi ile -limited edition- cok canlar yakacak, nice cuzdana incir agaci dikecek modeldir.

link ucmusmus.
  • girdiğim her nike satan dükkanda yok satmaktadır.
  • geçen sene bikaç moda bloggerının değişik kombinlerde giymesi ile birlikte bu sene moda olmuş, her türlü tarzın altına giyilen, suyu çıkan ayakkabı. tabii moda olması ile birlikte çin'den sahteleri geldi ve mecidiyeköy metrobüs durağında satılmaya başlandı bile.

r.i.p.
  • bayan modelleri erkeklerinden çok daha güzel olan ayakakkabıdır. ve özellikle izmirde istediğin modeli gerçekten bulamıyosun gerçi izmiri geçtim herhangi bir internet sitesinde bile yeni modellerini bulmak zor.
  • (bkz: istiyorum)
    20 mayıs doğum günün lütfen olsun :(
  • en son altınca sınıfta giydiğim ayakkabılarımı yeniden popüler olmasıyla tekrar giymemi sağlamıştır. herkesin ayağında olması rahatsız edici olsa da çok rahat ve şık bir ayakkabıdır. herkeste var bu ben giymem diyenlere anlam veremiyorum.