şükela:  tümü | bugün
  • *
    göz doktorumun söylediğine göre, piyasadaki en hava geçirgen lens markası.
    aynı zamanda benim de 1 senedir kullandığım ve hiçbir sorun yaşamadığım lenslerdir. önceden birçok defa iltihap ve alerji geçirmiş olduğum halde optix e geçtikten sonra korkutucu ölçülerde rahatladığım aşikar...
  • (bkz: o2optix)
  • ne kadar tembel olursa olsun, kişinin lensini çıkarmadan yatmamasını garatileyen süpper marka. değil hava geçirgenliğine güvenip çıkarmadan uyumak, kendisine uyku saatine kadar katlanabilmek bile zordur. zira gün sonuna doğru öyle bir batar ki, insanı gözyaşları içinde lavaboya koşturur. öyle gözde lensle sızmak filan hikaye de, gün içinde birkaç saat ekran ışığına maruz kalmak gibi terbiyesizce şeyler yaparsanız da gözlerinizi dinlendirinceye kadar ağzınıza s.çar ki bir daha yapmayın, iyi davranın gözlerinize. başka bir niyeti olduğunu sanmıyorum.
  • şu ana kadar kullandıgım en başarılı lens olmakla birlikte 3 alana 1 bedava kampanyaları ile de tadından yenmez. dikkatli kullanıldığı takdirde temizlik vs 1aylık lens 1buçuk ay rahatlıkla kulanılabilmektedir.
  • netten sipariş ettiğim sitenin o2optix yerine gönderdiği, o2optixin eline su bile dökemeyecek lens markası.ilk çifti kendini adeta prezervatif sanarak gözümün ta orta yerinde patlayı vermiştir.iş bu dakikada zorunlu oyuncu değişikliği sonrası gelişmeleri siz sevgili seyircilerimizle paylaşmaya devam edicez.
  • değil 6 gece,8 saatten uzun kullanıdığında ciddi anlamda batma ve kuruluk hissi yaratan ciba vision ürünü. kendisi fazla kalın olmasına rağmen katlanıp göz kapağı içine kaçabilitesi en yüksek lenstir.
  • daha önce kullandığım bausch and lomb'a göre belirgin bir biçimde kalın olan ve gözde hissedilen ama çok büyük rahatsızlık verdiğini düşünmediğim lenstir.
  • oksijen geçirgenliği yüksektir.
    yaklaşık 1 hafta boyunca gözünüzde kalabilir, rahatsızlık vermez.
    kalitelidir, kullanışlıdır, uygun fiyatlıdır.
  • göz kuruluğu problemi olan ve 10 senedir de lens kullanan biri olarak, ender begendigim lens markalarından biri. hiç kuruluk yapmıyor valla hayret. sadece kullanım süresini aştıgınızda biraz kaşıntı yapıyor,hemen atıp, yenisini acmak lazım.
  • 15 senedir lens, son on yıldır soflens 38 kullanıyorum. lens market numune olarak yolladı bir çift air optiks.

iki gündür gözümde. eski lenslerim -3 dereceydi ve şahin gibi keskin görüyordum. ama akşam saatlerinde bir kuruluk, bir batma, lakaytlık oluyordu.

bunda hiçbir fiziksel problem yaşamadım. derecesi de aynı -3 yani. ancak o kadar bozuk ki, sanki -1 takmışım gibi..

çok sevmeme rağmen kullanmaya devam edemeyeceğim.. acuvue oasys numunesi yollayacak lens market. bir de ona tıklayalım bakalım.

bu arada bu iş de iyiymiş ha, yok hacıabi bunu da beğenmedim diyip sürekli tester kullanabiliriz.