şükela:  tümü | bugün
  • oda kokulari, spreyleri falan ureten ecnebi bir firma, marka.
    (bkz: glade)
  • "kotu kokulari yok eder,taze bir ferahlik verir" sloganiyla kotu kokuları,parfumle ustunu orterek değil,yok ederek giderdiğini iddia eden marka.
  • nefis kokulu isildayan mumlari vardir.birkac saatlik kullanimdan sonra isildar.favorim olan mumu karamel ve vanilyali olanidir ki ustunde icice gecmis yildizlar bulunur.
  • en çok sevdiğim olan mangolusundan sonra şeftali çiçeği kokulusunu aldığım, odama girip çıktıkça muhteşem şeftali kokuları estiren, ve kesinlikle mangoludan daha güsel olduğunu düşündüğüm oda parfümü kristalim.
  • özellikle geceleri bilgisayar başında loş ışıkta çalışırken ayarlanabilir aralıklarla kedi tıslamasına benzer bir ses çıkartarak öd patlatan koku püskürtücü şakacı alet.
  • aaa yine pısladı deyip başına bok varmış gibi üşüşen gerizekalı aile sebebiyle iğrendiğim koku verici mekanizma.
    bir de bu ailenin pıslamayı sayan daha salak bir oğulları varki, tuvalette bile sayıyor otuzbiiirrr diye.
  • gözüme parfüm sıkan makine olarak tanıdım bu aleti ben. lanet olası şey nasıl bir zamanlaması varsa hep tam ben önünden geçerken püskürtüyor içindeki zehiri. bok kafalı.
  • decosphere diye bi modeli var bunun. hastasıyım kendisinin. ama sakın gidip mangolusundan almayın. bildiğiniz kavun kokuyo. adamı hasta ediyo. tinerci gibi dolaşıyorum kaç gündür elimde bu ufak topla.
  • arabanızdaki koltuğun altına bir kaydırmaz üzerine konumlandıracağınız küre şeklindeki oda parfümü, -ki mango tercih sebebidir" arabanızda diğer hiçbir ürünün yaratamadığı kadar etkili koku verir. mistir ohtur