şükela:  tümü | bugün
673 entry daha
  • atatürk havalimanı kapanmadan önce şirinevler'deki dairemizden sağlam para kazanıyorduk airbnb üzerinden. hem evdeki kullanmadığımız odayı kiralıyorduk, hem de evin tamamını kiralamak isteyen olursa yüksek fiyattan kiralayıp eş dost yanında kalıyorduk o gece. havalimanı taşındığından beri işler birazcık azaldı ama o dönem kazandığımız pozitif yorumlar ve ranking sayesinde hala para geliyor. bu işten siz de ek gelir elde etmeyi düşünürseniz, affiliate linkim ile airbnb hesabı oluşturduğunuzda, ilk misafirinizi ağırladıktan sonra 25 usd nakit parayı da airbnb hesabınıza gönderiyor (tamamen teşvik amaçlı olarak sadece bir defa gönderiyor).
  • hep ismini duymuştum ama bugün sri lankaya gitme hayalimi araştırırken tesadüfen airbnb girdim. yurt dışında fiyatlar çok uygun ama ben hiç yurtdışına çıkmadım biraz çekiniyorum. ingilizce desen yok gibi. eşim benle gelir mi yurtdışına zoorr ama 5 yaşındaki kızımla ablamla çılgınlık yapmak istiyorum. sri lankaya bali adasına gitmek istiyorum. uçak masrafları vs.. çok mu tutar ya da ne bileyim yemek işi nasıl oluyor? bu tecrübelerini ayrıntılı yazacak kişilerin mesajını bekliyorum.
10 entry daha