• temmuz ayında sheraton çeşme'nin lobisinde, sabah erken saatlerde iki temizlik görevlisi abla şefleri ile konuşurken kulak misafiri oldum, arap bir aileden bahsediyor ve şeflerine kendilerini o kata vermemesi için yalvarıyorlardı resmen, daha sonra bu ailenin kaldıkları odalarda boklu kıçlarını perdelere sildiklerini duydum.

bakın bu cehalet veya eğitimsizlik değildir, yolda yürürken sakız çiğneyebilen herkes kıçını perdeye silmemesi gerektiğini bilir, bu yapılan hainliktir, şerefsizliktir.
  • klozet kenarındaki boku görmek için arabistan'a kadar uçmanıza gerek yok sevgili sözlük severler.

şu sıralar istanbul'da arapların çoğunlukta olduğu avm ve kebapçıların tuvaletlerinde de o boku görebilirsiniz.

enteresan şekilde hep o noktaya sıçıyorlar.
  • turizm işinde bulunmuş kişiler arap turistlerinin ne kadar pis olduklarını bilir.
    eteklerini sıyırıp yol kenarına, tarihi eserlerin bulunduğu alana sıçanlarını gördüm bunların zamanında. türk turistler arapların yanında bal kalır, şeker kalır. arap siki yalayanlar, hassiktirin lütfen.
  • şaşırtmayan olaydır. bir medeniyetin içini yalnızca din ile doldurmaya kalkarsanız, edep kurallarından, insan olma onurundan bihaber, insanımsı dindar maymunlardan oluşan bir kalabalık elde edersiniz. bizim insanımız bunların yanında elittir. net.

aynı görüntüleri karadeniz'in turistik bölgelerinde görmeniz çok olası zira; bölge arap turistlerin favori mekanı. bunlarla aynı restoranda yan yana denk gelirseniz, çok samimi söylüyorum kokularından yemek yiyemezsiniz. gürültülerinden rahat edemezsiniz. oturuşlarından, kalkışlarından tutun ibadet anlayışlarına varıncaya kadar her şeyleri ofsayt.
  • türkiye'de bir hilton otelinde çalıştım. arap gruplar geldiğinde kahvaltıda masada sadece çatal bıçak koyuyorduk. öyle bez peçete veya üçgen yapılmış kaliteli peçete falan yok. çatal bıçak. ortada da sıradan bir cafedeki gibi kağıt peçetelik ile tuz biber.
    tuz biberlikler her kahvaltı sonrası yıkanıp yeniden dolduruluyordu (normalde silmek bile gerekmez. ortalama ayda bir boşaltılıp yıkanır. günlük kullanımda da silinir ve doldurulur) çünkü çocuklar "oyun olsun" diye masaya döküyordu. o çocukların ellerinin ne kadar temiz (yumurta ve benzeri) olduğunu söylememe de gerek yok sanırım.
  • bence bunlara 1-2 peygamber daha gönderilmeli.

peygamber gönderilmiş, adam olmuş halleri bu kadar işte...

tembel pis medeniyetsiz orospu çocukları.
  • niye müslümanlıkta abdest şartı olduğunun kanıtı olan video.
  • göt balans ayarı bozuk arapları seviciler hemen savunmaya başlamış.

neymiş okyanus aşırı uçuşlarda hep böyleymiş. japonya nerede amk? türkiye'nin komşusu mu? japonlar, uçağı tertemiz bırakıyor her zaman. hemen sallayın amk.
  • arap'ların ne kadar rezil bir millet olduğunu gözler önüne sermiştir. ileride böyle olmamak için imam hatipler kapatılsın.
hesabın var mı? giriş yap