• diger antihistaminiklerin aksine kafayi koymaya yer arayan bir insana cevirmez sessiz ve derinden etki eder ama her ihtimale karsi yine gece kullanilir
  • antihistaminik. alerjik nezle ilacı.
  • yıllardır çektiğim geniz akıntısı nedeniyle gittiğim doktorların sürekli verdiği ilaç. bir sike yaramıyor. ama içmediğim zamanlar daha kötü oluyorum sanki. psikolojik de olabilir. bir diğeri için (bkz: onceair).
  • desmont 'dan sonra doktorumun verdiği, ancak desmont kadar işe yaramayan ilaç. el mahkum içiyorum. sersemletmiyor, uyutmuyor, açlık hissi yaratmıyor. ancak gel gör ki; pek derdime deva gibi değil. yine de içmediğim zaman kafamdan sümük şelalesi fışkırıyor o ayrı.

edit: david desmond hume
  • aldım bugün. ilk kullanım gece başlayacak.
  • dünyadaki en iyi antihistaminik olduğunu düşündüğüm ilaç.
    2-3 hafta hiç işe yaramamıştı aslında. bugün ikinci paketi bitirdim. ilk test yaptırdığımda eozinofil 9 idi bugün yaptırdığım testte 2.7'yi gördüm ilk defa!
    ilacın yapımında emeği geçenleri her yerlerinden öpüyorum.
  • olmasaydi napardim bilmem. bir tek bu cozdu geniz akintimi ve hapsirik krizlerimi.
  • montelukast içeriğinden ötürü gece uykularımı bozduğundan şüphelendiğim ilaç. iyi bir alerjisavardır.
  • desmont un muadili olarak eczacı arkadaş vermişti.desmontu 2 günde bir olarak kullanıyordum ancak bunu her gün kullanmam gerekiyor yoksa sabaha karşı nefes darlığı oluyor.o yüzden şuanlık memnun olduğu söylemem.
    ek olarak kedi alerjisi için kullanmaktayım.
  • düzenli kullanmam gereken ama inadımdan düzenli kullanmadığım ilaç. belli bir süre icmeyince burun ya da damak şişmesi , halsiz uyanma gibi etkiler yapıyor. iyi ki varsın be aircomb sen olmasan sürekli burnunu silen uyusuklar gibi gezerim :(
    yalnız benim aşırı derecede iştahımı açıyor.
hesabın var mı? giriş yap