şükela:  tümü | bugün
 • her türlü özelliği içerisinde barındıran bir android uygulaması. en basitinden dosya aktarımından tutun da mesaj yazıp rehberi düzenlemeye kadar geniş özelliklere sahip. yapanın eline sağlık diyoruz, ayrıca görsel açıdan da çok hoş diyebilirim.
 • yemin ediyorum 10 kaplan gucunde.

  teamviewer 1, bu 2. hayati kolaylastiran icatlar bunlar.
 • - uygulama indirilip telefona kurulur.

  - uygulama internete bağlandıktan sonra ana ekranda "http:// .... " li bir ip adresi gözükür. (modemi resetlemeyeceğiniz sürece bu ip adresi geçerli kalacağı için "add to bookmark?" sorusuna yes diyebilirsiniz.)

  -ana ekranın altına ise otomatik olarak bir şifre gelir.

  - bilgisayardan chrome açılıp, telefon ekranında gözüken ip adresi http' li olarak girilir ve çıkan arayüze, gene telefon ekranında görülen şifre girilir.

  - bu kadar.

  kies denen uygulama özürlü programdan kurtarmıştır bizleri.
 • internet explorer 8 ile kesinlike kullanamayacağınız uygulama, uygulamayı kullanabilmek için bilgisarınız da firefox, chrome veya safari browserlardan biri kesinlikle yüklü olmalıdır.
 • özellikle web arayüzünü çok beğendiğim uygulama. sürükle bırak ile .apk kuruyor, telefona dosya atıyor, telefondaki verilere kolay erişim sağlıyor, messenger kullanır gibi sms gönderip almayı sağlıyor... bunların dışında da çok kullanışlı özellikleri var. mesela tarayıcınızdaki bir linki kopyalayıp arayüzdeki kutucuğa yapıştırıyorsunuz, aynı linki telefonda açıyor. resmen telefona olan fiziksel bağlılığımı ortadan kaldırdı. wi-fi'ı açıp bırakıyorum evin bir kenarında cihazı, bir daha telefona dokunmadan tüm işlerimi hallediyorum. bilgisayara bir kurulum gerektirmemesi de cabası. komple rehber yedekleme özelliği de olsa tadından yenmez.
 • kablosuz modem sayesinde telefonu uzaktan kontrol etmemize yarayan şahane android programı. ayrıca telefonuma rom attıktan sonra ilk yüklediğim programdır kendisi. gerçekten çok kullanışlı bir programdır usb kablo ile uğraşmak istemeyenler ve evlerinde kablosuz modemi olanlar için süperötesi bir programdır. ama qcode'li giriş sistemi bende çalışmamaktadır onuda bir dahaki güncellemede düzelteceklerini umuyorum..
 • mükemmel bir android uygulaması. mükemmel. absolutely goddamn harika birşey.
 • bir de şu var:

  (bkz: wifi file explorer)

  ama airdroid bunun yaptığının fazlasını yapıyor. hastasıyız.

hesabın var mı? giriş yap