şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: apple airpods)
  • airpods yerine yine w1 cipli beats x alinabilir
  • az önce elime geçen apple’ın kablosuz kulaklığı.
    ses kalitesi olarak iphone’ların kutusundan çıkan kulaklıktan birkaç tık daha iyi, özellikle de basslar daha iyi hissediliyor ancak bu kulaklığın asıl olayı ses kalitesi değil. tasarımındaki kompaktlık ve taşınabilirlik. apple watch-airpods kombinasyonuyla spor yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum. kullandıkça deneyimlerimi eklemek için editleyeceğim.
  • kolay alışılan zor bırakılan şeylerden.
  • aşırı severek kullanıyorum, hayatımı kolaylaştırıyor. telefonum şarj olurken ben telefonla konuşurken istediğimi yapabiliyorum. en sevdiğimde makyaj yaparken müzik dinleyebiliyorum, kablolar olmadan çok mutluyum. her anlamda güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum. kulağı kavraması çok güzel. özelikle yürüyüşte çok kullanışlı.
  • ilk başta airdrops diye okuduğum iphone kulaklığı.
  • çok güzel ama bi o kadar da pahalı olan bir alet
  • tanim olarak apple firmasının ürettiği gerçek kablosuz kulaklık. firmanın kendi geliştirdiği w1 kablosuz çipseti kullanmaktadır ve bu sayede ios yüklü cihazlarla eşleşme işlemi kolaylaşmış ve bağlantı güvenirliği artmıştır.
  • arkadaşım android telefon ile kullanıyor, 1-2 ay kullandıktan sonra sesi az gelmeye başladı apple bir cihaza bağlayınca normal androidde kısık bu yüzden satacak

hem apple hemde telefonunun firması sorunu kabul etmiyor. farklı android cihazlarda da aynı sorun söz konusu. işin içinde apple olunca kasıt arıyorum açıkçası
  • an itibariyle 2. neslini 897 tl 'ye almis oldugum apple kulakligi. link

bluetooth kulakliklar icinde en iyisi mi - muzik acisindan hayir ancak apple watch varsa arabada, sporda telefon caldiginda veya muzik dinlemeniz gerektiginde hayatinizi epey kolaylastiriyor.