şükela:  tümü | bugün
  • apple in 3 tb a kadar alan sunan kablosuz depolama birimi. her zamanki gibi kesinlikle so chic!
  • apple tv'imde takılmalar olması ve internetimde macbook pro'nun modemle uyuşmamasından kaynaklı gidip gelmeler yüzünden fikrimi değiştirmez isem yarın bunlardan bir adet edineceğim. neden time capsule alacaksın derseniz baktım ki airport extreme 499 tl 500 ü veren 748 tl'yi de verir mantığıyla 2 tb lık depolama birimiyle satın alacağım artık 10 gündür bilgisayarınızı yedeklemiyorsunuz gibi bıdı bıdı ötmeyecek macbook pro'm ki zaten tek başına 2 tb lık harddist alsam yine bir 250 tl vermem gerekirdi oyüzden 2tb lik modelini almak gayet mantıklı geliyor. tabiki bu fiyatlar app store fiyatları mağazada kalkıp 800 900 lira fiyat çekerlerse internetten siparişimi vereceğim
  • 3tb'lik harddiski bölerek hem time capsule hem de kablosuz harici harddisk olarak kullanabileceginiz hayat kurtaran biraz tuzlu alet. yazici veyahut harici harddiskinizi time capsule'e baglayarak evinizin herhangi bir yerinden yazicinizi kullanabilir, harici harddiskinize de kablosuz bir sekilde girebilirsiniz.
  • wi-fi hızına gerçek anlamda bir etkisi olup olmadığını merak ettiğim, tüm apple ürünleri gibi çekici ve çok pahalı alet.
  • internetteki yorumlara ve haberlere bakılırsa apple router ve time capsule işinden çekiliyormuş. neden böyle bir karar vermişler anlayamadım tam.
    tam da alma arefesindeydim. alsam mı almasam mı bilemedim şimdi. dolardaki artışın fiyatlara yansıması da yakındır sanırım.