şükela:  tümü | bugün soru sor
 • her zaman thy yonetimi aleyhtari oldugunu belli eden; ancak her ne hikmetse grev oylamasi zamanlarinda yonetimi destekleyen, sefa inan da olmasa hic girilmeyecek haber sitesi.

  alternatifleri icin
  http://www.airkule.com/
  http://www.gokyuzuhaberci.com/
  http://www.habergokyuzu.com/
  http://www.youporn.com/
 • an itibariyle kirgizistan da dusen fru-thr ucusun ile ilgili bir habere raslanmazken bilmem kac sene once havada yildirim carpmis bir ucagin goruntusunu flas haber olarak sitelerine koymus olan beceriksiz habercilik sitesi.
  havacilikla ilgili gene de diyip arada aciyoruz ama kesinlikle tatmin edici degil.

  bu arada kesin thy de kostebekleri var, sirket ici dagitilan duyuru maillerinden, personelden once haberleri oluyor , o kostebeklere de buradan yuh diyorum. bari gidip daha adamakilli bir yere satin bilginizi
 • copyright ibareli uçak resimlerini sahibinden izinsiz şekilde yayınlamakta bir problem görmeyen ciddiyetsiz bir site. an itibari ile "thy uçağında çığlık çığlığa-ölüp ölüp dirildiler" "uçak böyle parçalandı" "pilot risk alınca inebildiler" başlıklı haberleri havacılığa yaklaşımlarını özetleyebilir.
 • ulkede havacilik konusunda kendilerini otorite sayan web sitesi. reklam veren sirketlerin ceo'larini duayen, yillarin havacisi, basarili yonetici seklinde yaglayan haberler yaparlar. bunun disinda yaptiklari haberler ya 'copy/paste' seklindedir ya da ceviz kabugunu doldurmayan mevzularin abartilmasi seklindedir.
 • tıpkı kardeş kuruluşu airport tv gibi bu da "sefa inan ve diğerleri medya grubu basın yay. san. tic." bilmem nesidir. haliyle yayın politikasındaki genel eğilim genellikle hep onun olmaya çalıştığı şekliyle muhalif, hep olmaya çalıştığı şekliyle ortayolcu, arabulucudur vs..

  buna ek olarak ali kıdık yine tıpkı tv'de olduğu gibi sefa inan'dan bağımsız bi'eğilim kurmaya çalışır ama yine tv'de olduğu gibi hep reklam verenleriyle onların rakipleri arasında kurmaya çalıştığı/kimine göre başardığı-kimine göre başaramadığı dengesinden dolayı toplar tüm eleştirileri.

  bunların yanısıra amsterdam kazasından sonra yanılmıyorsam sefa inan tarafındna keşfedilip geçici olarak tv'ye kalıcı olarak buraya kazandırdığı eftal kaptan harbi kalitedir. en azından sektöre "dışarıdan" bakan ben tarafından öyle yorumlanır. çünkü tv'de konuk olduğu birkaç efsana programı çok iyi hatırlıyorum ki biri 5 saat mi ne sürmüştü; program bittikten sonra meslektaşları adamı kanalın kapısında ayağından vuracaklar sandım, yani avrupa görmüş insandır en nihayetinde dedikleri-ettikleri türkiyedeki standartlara pek uymuyor, bu izlenimi yazılarından da çıkarabilirim. o sebeple okunmaya değerdir diyorum..
 • thy'de görevli bir kabin memurunun istanbul-dakar-sao paolo uçuşu sırasında bir otelde senegal'li iki erkekle grup seks yaptığını ve bu nedenle hastaneye kaldırıldığını iddia edip daha sonra gelen tepkiler üzerine okuyucu yorumlarını bahane ederek ilgili haberi yayından çeken iğrenç internet sitesi.

  ayıp lan.
 • (bkz: zeytinyağı)

  "hiçbir kurum, kuruluş ya da meslek grubunun zan altında kalmasını, bireysel hataların faturasının onlara ödetilmesini arzu etmeyiz." demişler açıklamada.
  bireysel hata nedir, ne değildir bilmediklerini düşünüyorum. -haydi hata olsun- bir kişinin mesai saatleri dışındaki özel yaşamında yaptıklarının sonucu kendisini bağlıyorken hala ısrarla ve inatla yaptıklarının doğru olduğunu düşünüyorlar ve bunu dikte ediyorlar ya bunun adı olsa olsa seyirciye oynamaktır, başka bir şey değil.
  ayıptır, düşene bir de ben vurayımdır, başka da bir halt değildir.
 • bugün, thy'de görevli kabin memuruna dair yayınladıkları haberi okudum da, insanların cinsel açlıklarının işlerine yansıması böyle bir şey olsa gerek.

  tabii ki kabin memurundan değil, bu kadar iğrenç bir habercilik anlayışına sahip olabilen airport haber çalışanlarından bahsediyorum.

  bir insanın özel hayatını, kendilerini hiç ilgilendirmediği halde, bir de çalıştığı kurumla bağdaştırarak, sözde haber sitelerinin kirli sayfalarına alet etmişler.

  daha iğrenci de, erekte halde, salyalar akıtarak oluşturdukları haber metni. neymiş, "kabin memurunun yumurtalıkları parçalanmış". böyle bir habercilik olabilir mi? tek kelimeyle iğrenç.

  sonra da gelen şikayetler üzerine haberi kaldırıp kaz çevirmeye başlamışlar. ama vicdanları rahatmış.

  açıkçası böyle bir zihniyetin rahatsızlık duymasını beklemiyorduk zaten.

  yazıklar olsun.

  tanım: ahlaksızlığın zirvesindeki sözde haber sitesi.
 • bu aralar birşeyler oldu bu siteye. thy'de görevli bir kabin memurunun senegal'li iki erkekle grup seks yaptığını ve bu nedenle hastaneye kaldırıldığını iddia edip bunu haber yapacak kadar şirazesini kaybeden bu sitenin şu ana kadar çoktaaan balıklama atlaması gereken "british airways'e çıplak hostes şoku" haberiyle ilgili tek bir "seksi fotoğrafları için tıklayınız" linki yok. allahtan milliyet internet var da "haber"siz kalmıyoruz!