şükela:  tümü | bugün
  • ajansların "çılgın" çocuklarını bir araya getiren bazen gizli bazen kapalı bir facebook grubu. yeni nesil "bu sektörün tozunu attırırım olm ben. zehir gibiyim. zehir." deme yeri.
  • gruptaki çoğu kişinin sallamadığı katılım gerçekleştirmediği facebook oluşumu. tamam lan çok coolsunuz.
  • kapalı grup olmasının sebebinin serin olmak veya gizem yaratmak değil, marka/müşteri tarafı ile yaşanabilecek yanlış anlaşılmaların önüne geçilmek istenmesi olduğu, ara sıra çok yaratıcı ve eğlenceli muhabbetlerin döndüğü grup.
  • ömrü billah ajansınızın kapısından içeri girmesini istemeyeceğiniz kişileri kolaylıkla eleyebileceğiniz feysbuk grubu.

edit/ 26.12.2016

bigumigu vb yerlerde yer alan ilanları.

"bana bi eleman" lazım ve "sektörde benden habersiz elaman alımı yapılmaz" art'pisliği ile "vay babooo bunların içinde ne çok ik'cı varmış" dediğiniz bir de kariyer sayfası vardı. neyse ki kariyer sayfasına bir sekil-şukul verdi, admin.

*yalnız admin'de de "kovmirem ulan kovmirem" sabrı var. şaka değil seviyoruz seni admin.
  • orospu çocuğu yuvası.
  • ekşi sözlük gibi "her sike bok atayım da, daha egzotik durayım" olimpiyatlarının her gün itinayla düzenlendiği bir platformda, insana "la yarraam, sen ne skimin başısın ki!" dedirten kişilerce boklanan gruptur.

her gün her şeyi boklayanların, başka şeyleri boklayanları bokladığı minnoş bir boksepşın yarattığınıza göre artık sizi de sünnet edebiliriz. tebrikler!! adam oldunuz!!
    (bkz: tilililililililililii)
  • alayı salak lan bunların. komik olduğunu zanneden cihatçı sakallı dallamalardan tutun dünyanın sırrını çözdüğünü düşünen sosyal medyacı kızlarımızla dolu bu sayfa.
  • sözlüğün yandan çakmış hali.
    kimse bi'şeyi beğenmiyor.
    bi cool olma havaları, postmodern tavırlar blabla.
  • yukarıda yazan yorumlara bakınca bi' dinime küfreden oluyor insan nedense..

hayırdır yani, neden acaba?
  • "kadın sosyal medya uzmanı" arayan bir ilan vardı. ben de altına "bayan değil kadın yazınca cinsiyetçi olmuyor mu :) estetikten anlayan erkek sosyal medya uzmanı yok mu" yazdım. bunun üzerine sayfalarından engellediler. azıcık güç eline geçen diktatörlüğe başlıyor.