şükela:  tümü | bugün
  • az önce bana aşağıdaki gibi bir mesaj atan web sitesi.

herhalde vahşi cazibemin baz istasyonlarını bile titrettiğini farketmişler.

----sms----

kaytlarımız baslamıstır yaknlarınızdakı zengın dul bayanlarla görüserek yüksek kazanclar elde edebılrsınz tek arkadaslık ajansı http://www.ajans89.com/

----sms----

attıkları sms
  • geçen haftalarda bana da mesaj attılar. numaramı bir otobüs şirketinden aldıklarını tahmin ediyorum. aynı otobüs şirketinden bilet aldıktan sonra bir dönem de bankadan paramız çalınmıştı(sorun hemen çözüldü).

emin olamadığımız için isim paylaşmıyorum ama kişisel bilgi sızdıran firmalar yüzünden insanın aklı başka diyarlara gidiyor. zaten işsizim...
  • anasını sattığımın memleketinde her türlü itliğin, işerefsizliğin, namussuzluğun devletin gözü önünde, devletin eliyle yapıldığının işareti bir başka siktiriboktan zımbırtı.

emlakçısı mesaj atar, klima bakımcısı günde iki kere arar, pezevengi mesaj atıp iş teklif eder. nasıl devletsin lan sen?

şikayet ediyorum, işe de yaramıyor. şikayet ettiklerim 6 ay sonra yine mesaj atıyor. napalım illa keleşi, pompalıyı alıp bu adamların mekanlarını mı basalım?

türk telekom'un yanlış numara çevirdiğini görmüştüm ama pezevenklere hat bağladıklarını görmemiştim.

allah hepinizin belasını versin.
    benim telefon numaramı koruyamayan devlet, canımı malımı nah korur.