şükela:  tümü | bugün
  • az önce bana aşağıdaki gibi bir mesaj atan web sitesi.

herhalde vahşi cazibemin baz istasyonlarını bile titrettiğini farketmişler.

----sms----

kaytlarımız baslamıstır yaknlarınızdakı zengın dul bayanlarla görüserek yüksek kazanclar elde edebılrsınz tek arkadaslık ajansı http://www.ajans89.com/

----sms----

attıkları sms
  • anasını sattığımın memleketinde her türlü itliğin, işerefsizliğin, namussuzluğun devletin gözü önünde, devletin eliyle yapıldığının işareti bir başka siktiriboktan zımbırtı.

emlakçısı mesaj atar, klima bakımcısı günde iki kere arar, pezevengi mesaj atıp iş teklif eder. nasıl devletsin lan sen?

şikayet ediyorum, işe de yaramıyor. şikayet ettiklerim 6 ay sonra yine mesaj atıyor. napalım illa keleşi, pompalıyı alıp bu adamların mekanlarını mı basalım?

türk telekom'un yanlış numara çevirdiğini görmüştüm ama pezevenklere hat bağladıklarını görmemiştim.

allah hepinizin belasını versin.
    benim telefon numaramı koruyamayan devlet, canımı malımı nah korur.
  • az önce benzer bir mesaj da bana geldi buradan. noluyor amk. dedim. nereden aldınız benim numaramı, siz kimsiniz oldum.

aldığım mesaj tam olarak şu:

''acil !!! zengin dul bayanlara tecrübeli bay aranıyor. bayanlarla tanışıp yüksek kazanç elde edebilirsiniz.''

bir de acil diye eklemişler it oğlu itler ya. olum bu kadar kolay mı lan böyle mesajları insanlara atmak. kimse şikayet etmiyor mu adamları.

sanki garson arıyorlar amk. bir de acil diye eklemişler. kadınlar çok mu ateşlendi ne? sinir ettiler adamı ya.

tanım: dolandırıcı sitesidir. itibar etmeyiniz.
  • cep telefonumu , itfaiyeciler aranıyor diye şerefsizlendiren site bozuntusu.

işin hoş tarafı . sayfasında kendileri sayesinde tanışan selin ve mehmet, aslı ve nihat, abdullah ve hatice'ye ek olarak groom ve bride çiftini de reklamlarına konu etmiş olmaları.

groom ve bride'ın fotoğraftakilerin isimleri değil de ingilizce gelin ve damat anlamına geldiğini anlayamayacak kadar da saftirikler.