• baygın bakış kavramının tanımı olan aktör.
  • singham boyunca "yakışıklı adam aslında", "off ne yakışıklısı yaa" şeklinde defalarca fikrimi değiştiren aktör. boyu posu, kasları ve oyunculuğunu beğendim ama yalan olmasın.

kajol ile evde birbirlerine baygın baygın bakışmaları gözümde canlandı da pek eğlendim*
  • karısı olmasa (bkz: kajol) bir şey etmeyen adam.kadını da nasıl tavladı anlamış değilim,bildiğiniz bollywood'un en iyi kadın oyuncusunu ayarlamış kendine ve o tiple..vay anasını dedirtiyor bu durum.
    eşiyle olan ilişkilerini de beğenmiyorum hep bi küçük görme havası var sanki,o benim karım çocuklara da o bakar mottosunda geziyor ve bu kelimenin tam anlamıyla iğrenç.
    gelecekte boşanmalarını umuyorum,ciddiyim ancak kajol de kabulleniyor gibi eski kafada yetişmiş olması çok muhtemel :/
  • 2014 yapımı action jackson isimli bollywood filminin başrol oyuncusu. film ise ismiyle mütevellit oldukça aksiyon bir fragmana sahip.

(bkz: action jackson)

http://www.dailymotion.com/…nasvi-mamgai_shortfilms
  • bir bollywood stari. deewangee ve gecenlerde azeri televiziyasinda oynayan bir film de aralarinda olmak uzere pek cok is yapmis. kajol ile evli.
hesabın var mı? giriş yap