şükela:  tümü | bugün
  • bugün ayşe arman ülkenin iki gündür kanayan yarasına parmak basarak bu konuya derinlemesine girmiş.

çok daha diri duruyor.
    ama benim dikkatimi çeken, ajda’nınki çok sıkı bir beden.
    belli ki spor yapıyor.
    belli bu, proje bir vücut.
    üzerinde çalışılmış, uğraşılmış.
    emek verilmiş.
    ve başarılmış.
    poposu da özellikle dikkat çekiyor.
    çok estetik duruyor.

ne olmuştu

sosyal medya hesabında ajda pekkan bu fotoğrafı paylaştıktan sonra 40-50 kişilik grup çadır kurup evinin önünde sabahladı.

ikinci gün

sabah bekleyenlerin sayısı arttı. çeşitli stk'ların destek verdiği grup adına sözcüleri kararlı olduğunu ve o popoyu yakından canlı görmeden gitmeyeceklerini beyan etti. zabıta ve polis müdahalesi geldi. sembol fotoğraf dev bir şekilde evin önüne asıldı.

üçüncü gün

ayşe arman eylemcilerin yüreğine su serpecek bu yazıyı yazarak popo iyi ama yüzünü bilmiyorum yazısını yayınladı.

edit: al sana link

http://www.hurriyet.com.tr/…pey-zaman-aldi-40637444
  • 1946 modeldir.
    bizim 76 reno vardı onda bile metal yorgunluğu olurdu hey gidi.
  • (bkz: tescilli tarihi eser)istanbul 3 no'lu anıtlar kurulu tarafindan yurtdışına çıkışı yasaklanmıştır.
  • gerçek olmadığına inandığım, estetik mucizesi popodur.
  • (bkz: aranızda bunun bile linkini isteyen abazanlar var)

yok oğlum öyle bir şey. 71 yaşında popo mu kalır. olsa olsa silikon, latex, poliüretan köpük falandır o.
  • 08.11.2017 - 09:23 | son güncelleme : 08.11.2017

son dakika itibariyle bayan popo pekkanevinin camından açıklama yapmış.

'hiç bir zaman güzel kadın figürü olmak istemedim. ama her zaman vücudumu korudum. formda kalmak için genetik ve spor çok önemli. beslenmenize de önem gösterin ama yediklerinizi takıntı yapmayın. kebap da yiyin balık da... spor insanı çok farklı kılıyor. bana bakın, beni örnek alın. benim şimdiye kadar çoktan dert yanmam lazımdı ama öyle değil tutunacaksınız hayata, asılacaksınız. çünkü sizden başka kimse yok."

http://www.hurriyet.com.tr/…rrini-acikladi-40637537

5. saniyeden itibaren göğüs uçları füze gibi gözüküyor, kadının vücudu estetikten hala tanrıça heykeli gibi.
  • gideri olan popodur.

hasstir mk ne dedim ben nenem yaşında teyzeye diş biledim.
  • çocuklarım görecek mi acaba diye sormaktan kendimi alamadığım popo