şükela:  tümü | bugün
  • profesyonel seçmeniz. yer mi anadolu çocuğu?
    seçim öncesi hikayesi işte bu.
    yakında buraya bir de dış gerilim gelecek. bu senenin talihlisi yunanistan diye tahmin ediyorum.
    cehape muhabbeti başladı.
    bu sıcakta hiç de çekilmez şimdi gereksiz nefret, öfke, hınç, kavga, kin vs. mecbur çekeceğiz artık.
    püff!

(bkz: türkiye'nin gerçek gündemini hatırlatıyoruz)
  • pkk ya operasyonlar.
    her gün 15-20 unsurun etkisizleştirilmesi.
    cehape, fetö, essad, dış güçler ...
    bize ihanet edenler, bizden ayrılıp parti kuran hainler.
    başörtülü bacılarım,
    camide içki içenler,
    kürt kardeşlerim,
    güneydoğuda petrol,
    suriyeli din kardeşlerimiz,
    lozanın çok gizli olan ama sokak ak-itlerin bile bildiği maddeler.
    öcalanın ya da bir tanıdığının devlet kanalında konuşturulması.
    kapanış.

edit; eksik maddeler ekleniyor. hatırlatanlara teşekkürler.
    edit 2; adamların o kadar çok yalanı, o kadar çok iki yüzlülüğü var ki onlarca mesaj geliyor şunu unutmuşsun bunu unutmuşsun diye yetişemiyorum. kısaca diyorum ki pisliğinizde boğulun.
  • bu topraklarda her zaman işe yarayan, kendini defalarca ispat etmiş bir yöntemin yine kullanılması.
  • genelde seçim öncesi akp taktiğidir. demek ki seçim yaklaşıyor.
  • akp'nin bittiğinin kanıtıdır. bu politikalarla 55 yaş üstü hariç kimseyi kandıramazsınız. yavaş yavaş dünya değiştiriyor bu kitle. sürekli azalıyorlar. ve; akp'nin bu 20 senedir hiç değişmeyen politikaları ile alttan gümbür gümbür gelen gençleri kazanması imkansız. miadınız doldu. çok az bir zaman sonra tarih olacaksınız ve yargılanacaksınız.
  • memleket krizden ters dönmüş . muhalefet şu kozla iktidarı paçavra edemezse zaten şeref meselesi yapıp kendilerini feshetsinler.
  • her zaman işe yarayan yazılmış. tersi. raf ömrü dolan bir metot bu, son uygulandığında ankara, istanbul, izmir, antalya, adana elden gitti, hatta çok zorlayınca binde beşlik fark yüzde dokuz buçuk oldu.

gevşememek lazım ama akp'nin ve başının da mevcut durumu görmesi lazım.
  • muhalefet partileri'de bi zahmet bu saatten sonra düşmesin bu tuzağa.
  • hem gerilim yükseltme hem de yobaz tayfayı kaybetmeme adına giderek çirkinleşen politikadır. şimdiden söylüyorum bundan sonraki seçim propagandaları tamamıyla din sömürüsü üzerine olacaktır. her parti daha da ileri gitmek isteyecek ve vaatler ortaçağ zihniyetinde olacaktır.
  • bitti artık. film belli.