şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: hâlâ anlayamayan var: ak parti dindar bir cemaate destek vermiştir. ülkenin kuyusunu kazan abd'nin taşeronluğunu yapan fetö'ye değil. "ne istediniz de vermedik" sözü bunu anlatıyor. yani "madem dindar cemaatsiniz bize niye kumpas kuruyorsunuz, ne kötülüğümüzü gördünüz?" anlamında.

gerçi 15 temmuz gecesi dünyanın her yerine yayın yapıp haşhaşilerine "durun, ben darbeyi desteklemiyorum" deme olanağı olan fethullah gülen'in darbe gecesi sinsice beklemesini görmeyip "15 temmuz tiyatroydu, fetö yapmadı" diyenlere laf anlatmak biraz saçma ama neyse "bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez."

vicdan ve izan sahibi her bireyin mantıken ve kalben kabul edeceği gerçek. bir gerçeğin teslimi için izahat vermeye kendimi mecbur addediyorum. aksi takdirde haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan olurum.

ak parti; devletin, jakoben kesimin ve kemalistlerin yok saydığı ve ezmeye çalıştığı dindar insanların, cemaatlerin tarikatların desteği ile iktidar olmuş ve dindarlara zulmeden bu zorbaları tepelemiş ve çöpe atmıştır. bunu yaparken sosyal ve siyasî ortağı birçok cemaat oldu. fetö de bunlardan biriydi. fakat fetö'nün gerçek yüzü o zaman bilinmiyordu. yani ak parti kemalist ve sol faşistlere gardını almışken fetö sinsice ilerledi.
  • (bkz: ahahahahhahaah)

kusura bakmayın formatı şey ettim ama.
  • destek değil de başka bi şey vermiş olabilirler.
  • bu açıklamadan sora kılışdarın acilen istifa etmesi gerekir. bir kere liderlik vasfı yok!
  • galiba bu başlığı açan arkadaşımız da kandırılmış ama bu arkadaş fena kandırılmış.

zaten o değilde, fetö'cü çöpçü, terzi, kapıcı, odacı, trafik polisi varda, chp, hdp, mhp dahil olmak üzere bir tane siyasetçi fetöcü olmaz mı kardeşim?

gerçi efsane başkan " sol siyaset ve fetö ilişkileri " diye muazzam bir eseri kaleme aldı ama detaylara girip cehabe zihniyetini azdırmayalım ..

demekki çöplere bile sızabilen fetuş, dünyanın en beceriksiz darbecisiymiş çünkü fettoş'un darbesinin siyasi kanadı boş kümeymiş.
  • troll başlığına pek yazmam. ama bir olguyu belirtmek için entry giriyorum. bunlar, yalanlar üzerine bir algı oluşturuyorlar. bu yalanlara da zamanla kendileri inanıyor. onun için pek okumaya ve yazmaya değmez.
  • askerliğini jandarma olarak yapan kayın biraderim, trafik çevirmesi görevlerinden birinde karşılaştığı bi olay anlatmıştı. manzara şu: arabanın kapısı açılınca yaklaşık 30-40 boş bira şişesi ve iki tane levent kırca'nın sarhos tiplemesinin aynısı adam. ön ceket düğmesi iliklenmeye çalışarak "komutanım vallaha iki bira"

işte bu başlığı görünce aklıma istemsizce o iki adam geldi. ulan susun oturun bari be.
  • yalancıyı sikmiyorlar ne yazık ki!

https://www.youtube.com/watch?v=zjwxrqseltm
  • 10 yıl sonra herkesin kabul edeceği bir şey olması için bu yalanı birilerinin söylemesi gerekiyordu.