• evet, cemaatin ismi fetö'ye evrildikten sonra destek vermemiştir.

destek verdiği zamanlarda onun adı fethullah gülen hocaefendi hazretleri idi.
  • troll başlığına pek yazmam. ama bir olguyu belirtmek için entry giriyorum. bunlar, yalanlar üzerine bir algı oluşturuyorlar. bu yalanlara da zamanla kendileri inanıyor. onun için pek okumaya ve yazmaya değmez.
  • bu açıklamadan sora kılışdarın acilen istifa etmesi gerekir. bir kere liderlik vasfı yok!
  • askerliğini jandarma olarak yapan kayın biraderim, trafik çevirmesi görevlerinden birinde karşılaştığı bi olay anlatmıştı. manzara şu: arabanın kapısı açılınca yaklaşık 30-40 boş bira şişesi ve iki tane levent kırca'nın sarhos tiplemesinin aynısı adam. ön ceket düğmesi iliklenmeye çalışarak "komutanım vallaha iki bira"

işte bu başlığı görünce aklıma istemsizce o iki adam geldi. ulan susun oturun bari be.
  • 10 yıl sonra herkesin kabul edeceği bir şey olması için bu yalanı birilerinin söylemesi gerekiyordu.
  • "make the lie big, make it simple, keep saying it, and eventually they will believe it."
    adolf hitler
  • ileride bu başlığı kanıt olarak kullanmak isteyebilirler onun için biraz örnek verelim.

mesela 2006 da ben feto 'nun cia ajanı olduğu dedikodularını duyarken enişte istihbaratimiz bu dedikoduları hiç araştırma ihtiyacı duymamistir.

mesela ben 2009 da insanların polis olmak için cemaat evlerine gidip orada dağıtılan sorularla ve sağlanan torpillerle polis olduğunu duyduğum halde istihbarat ve dolaylı olarak hükümet bunu duymadı! veya duymak istemedi.

mesela mecliste kpss de yapılan soruların çalınması hakkındaki soruşturma isteği buna ancak kargalar inanır diye alay edilerek reddedildi.

bunlara bakarak çıkarılabilecek iki sonuç var: ya hükümet beceriksiz basiretsiz bir şekilde ülke yönetiyor ya da bütün bu olanlara göz yumdular.

ilk sonuç sayın cumhurbaşkanımız rte nin aklıyla alay etmek demektir. kendisinin çok zeki birisi olduğunu düşünüyorum (zekasını nasıl kullandığı kendi sorunu). o zaman tek bir sonuç kaldı hükümet bariz bir şekilde bütün bu olanlara göz yumdu. bütün sorumlu hükümettir net

edit: akp müslüman bir cemaate destek vermistir demek o müslüman olduğu için destek vermiştir demektir. lakin böyle değildir. işine öyle geldiği için destek vermiştir. işine gelmeyen müslüman cemaatlere destek vermemiştir yer yer köstek de olmuştur. işine geldiği için destek verdiğinden dolayı her türlü haksızlıklara da göz yummustur. akp ne zaman ki artık başkalarının desteği olmadan iktidar olabileceğini düşündü o zaman bunları kenara itti. tabi öküz ölünce ortaklık da bozulmus oldu.
  • karısını aldatırken yakalanmış erkek gibisiniz aq. inkar, sonuna kadar inkar.
    gördük halbuki. aynı yataktaydınız.
  • çaylakken de engellerdim ancak bunu yapmayı hep istemişimdir.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
hesabın var mı? giriş yap