1. bir gencin hayatı boyunca vereceği en doğru kararlardan biri. yaşayabileceği en ulvi duygu belki de. yıllarca siyasetten uzak tutulmuş gençliğin en geniş imkanlarla siyaset yapabildiği ak parti gençlik kollarından bahsediyorum. muhafazkâr, demokrat, dinini duasını bilen, kadınına kızına sahip çıkan, solculara bile hoşgörüyle bakan bir gençlik kolları bu.
    geniş bir halk desteği ile seksen yıllık putlar teker teker devriliyor ve tayyip erdoğan gençliği bu devrime öncülük ediyor. gençlik kolları denince inanılmaz bir heyecan duyuyorum yahu.

not: sarıgazi civarında ak parti gençlik kollarına üye olmak isteyen varsa benimle veya başkan yardımcımız ebedi olur'la irtibata geçebilir.
  2. olur da bir gün o kadar çaresiz kalırsam yaparım ben de bu işi. belki bi büfe falan kapatırız neme lazım. çaresizlik dediğim de evsizliğin bi önceki basamağı.
  3. birçok otopark için para ödememek anlamına gelir. bir de ülkü ocağına üye olsanız çaktırmadan park sorununu büyük ölçüde çözersiniz.
  4. böyle birini tanıyordum. aslında kötü bir çocuk da değildi galiba, çok hesapçı değildi en azından. yine de engel olamıyor insan tiksinmesine. hem gençsin hem akp gençlik kolu.
    genç ülkücü olma nedenlerinin bile literatürde iyi kötü bir yeri var da bu ne ya? neyse 'bilim' hep hayatın arkasından gelirdi di mi?