• işsizliği iliklerinde hisseden, mesleğini icra edemeyen, borç yükü altında ezilen, fırsatını bulduğu an yurtdışına gitmeyi gözüne kestirmiş, köhne türk siyasetinin hamasetinden bıkmış, değişim namına hiçbir ümidi kalmamış türk gençliğinde zerre kadar karşılık bulmayan videodur...

yok selahattin eyyubi, yok hz ali, yok menderes.
    geçmişe dönük gazlarınızdan bıktık la bıktık. yarına dair tek bir cümleniz olsun ama yok.

başka kapıya.
  • sen şusun busun diye saydı, en başa da tayyip’i koydu. bu kadar mı körsünüz e be cahiller topluluğu
  • ben kim miyim?

ben, sırf sizden olmadığım için gençliğini siktiğiniz genç oluyorum işte.
  • her zamanki gibi gram iq kırıntısı barındırmayan video.
  • "ayda 100 gram et yerse şükreden bir garibanım"

şeklinde cevaplanabilecek video. muhalefet gençlik kollarının buna güzel bir cevap video hazırlamasını isterdim. ne de olsa çoğu boş boş dolaşıyor.
  • yine atatürk'ün resimlerinden ve isminden kaçınılmış
  • bu memlekete hayrı dokunmayanlar tam liste gibi bir şey olmuş. gazi kemal atatürk'ün ismininden bile korkmuşlar. ayrıca yukarıdaki yazarların dediği gibi et yiyemeyen, günde 12 saat çalışan, 10 kişilik yurtta sosyal hayatın sıfır olduğu kasabalarda okuyan, yurtdışını geç pasaportu olmayan, parası pul olmuş gençlik için taa en başta "sen mus'ab bin umeyr'sın" dediğinde patladım. gerçekten fantastik bir video olmuş.

tanım: paralel evrende yaşayan bazı kimselerin yaptığı video.
  • ..işin yok derdin çok demişler sanırım

bir de musabinizin amk o ne demekse
  • ben sanırım türk'ten çok arap'ım bunu anladım.
  • bunca goy goyu millete ithafen yapıyorlar zannediyordum.
    hafiften gaza geleyim dedim, meğerse rte'den bahsediyormuş.
    hafiften bozulmadım değil...
934 entry daha
hesabın var mı? giriş yap