şükela:  tümü | bugün
  • ön edit. buraya gelip aktrol vs yazanın taa anasını avradını....

bir kısım ak partilinin şiddetle savunduğudur. fetö ile ak parti kadar kararlı mücadele edecek bir başka parti olmadığını savunuyorlar. yani şuan ki chp'ye baktığımda sanki biraz yumuşar gibi gelmiyor da değil hani. ulan ak parti yi zerre kadar sevmem ama bu ülkede chp kadar yumuşak bir başka parti varsa da cümle alem benim ebemi siksin. bak darbe oldu memlekette, senin yaptığın açıklama mhp'ninki kadar bile omurgalı düzgün değildi. çıktın ne dedin ? " bu ülke darbelerden çok çekti, önceki yanlışlar bıdı bıdı " hani olur da darbe başarılı olursa yanlış bir şey söylemeyelime getirdin. chp götü kaybetmişsin bunu kabul edelim.

entyr'yde ve nick altında yetmiyor özelden küfür yiyorum. kendini aydınlık tarafta görenler bu durumdaysa vay halimize. burada reel bir eleştiri ortaya koyuyorum, hem karşı taraftan büyük çoğunluğun dile getireceği hem de chp lilerin düşünmesi gereken bir eleştiri. başlığı " ak parti giderse fetö gelir safsatası" şeklinde açsam böyle olmazdı ama doğusu o şekilde.

ayrıca şunu anlatmaya çalışıyorum. chp de diğerleri gibi bir düzen partisi ve yozlaşmaya bu kadar açık bir düzende ak parti kadar güçlense chp'de de türlü kokuşmuşluklar göreceğiz. bir partiyi savunurken düzenden bu kadar bağımsız düşünürsek bir adım ileriye gidemeyiz. yanlış olan yozlaşmaya açık bir düzenekte salt parti odaklı düşünmektir. ve sizler bunu yapıyorsunuz.
  • (bkz: t a m a m)

şaka bir yana akp liler kafayı yemek üzere. en dipten en tepeye.
    - ekonomi şöyle böyle...
    - fetö
    - fenerbahçe beşiktaş maçında ...
    - fetö, fetö
    - survivor ...
    - fetöö
    - bsg
    - fetö
  • yanlış önerme
    tüm (sözde) eski ve kripto fetöcüler akp içine doluşmuş olduğu için asıl akp giderse fetö de gitmiş olacak
  • inlerine girdik demediniz mi aq? hani aylardır mücadele ediyorduk, ohal falan hep bunun içindi?
  • muhalif biri olarak şunu söyleyeyim

fetö metö ne varsa içlerinden geçeriz.
  • mgk'ya yıllar önce "gülen'i bitirin" önergesi vermiş chp mi yumuşar mış?

aktrollerin provokasyon amaçlı saçma sapan iddiası, hatta tehditi.
  • saçma tez. amına kodumun teröristlerine yıllar yılı söverken ona en ufak yumuşak karın gibi davranacak partiye muhalifler olarak aynı sert tepkiyi vermez miyiz sanıyorsunuz? bizde biat yok önce bunu kavrayın. bizler her daim muhalif olacağız en sevdiğimiz siyasi figürlere karşı bile. bir şekilde başımızdaki hükümetten kurtulacaksak terörist orospu çocuklarına yaranarak değil onların da içinden geçerek olacak bu.
  • şey değil mi bu ya
    (bkz: öcü geliyor)