şükela:  tümü | bugün
 • ali koç, habertürk televizyonunda akılda kalan programına çıktığında üstü kapalı bir şekilde bu düşmanlıktan bahsetti.

  "erdoğan'dan randevu istedim görüşemedik, siyasete gireceğim iddia ediliyordu fenerbahçe üzerinden böyle bir niyetim yok. bunu erdoğan'a iletmek ve başkanlık yarışı hakkında konuşmak istedim." dedi. sonrasında "hükumete yakın gazetelerde 40 küsür etkinlik yapmamıza rağmen bir tane haber çıkmadı bu bizi endişeye sevk ediyor" dedi.

  son olarak erdoğan'ın seçimden bir gün önce "ben tecrübenin kazanmasından yanayım" açıklaması, egemen bağış gibilerin seçimde sadece aziz yıldırım'ın yanında fotoğraf çektirmesi ve erdoğan'ın ali koç seçimi kazanında "telgrafla(!) tebrik mesajı yollaması" olayların üstüne tuz biber ekti.

  erdoğan fenerbahçeli bilirdik. neden ali koç camiaya hayırlı olacakken aziz yıldırım'ı destekliyor? fenerbahçe'nin kötülüğünü mü istiyor bilemiyoruz.

  32.23'den sonra ali koç'un siyasete atılma hakkındaki açıklamaları
  59.05'den sonra ali koç'un erdoğan ve gazetelerle ilgili açıklamaları
 • bunu bilmek için bu kadar şeye de ihtiyacımız yoktu. gezi nedir bilen herkes ali koç'u da bilir erdoğan'ın düşmanlığının sebebini de.
 • erdoğan'ı fenerbahçe'li mi bilirdin! ali koç düşmanlığı mı seni şaşırttı!

  dostum.. türk telekom stadını kim yaptırdı ve gs ye hediye etti? fblilik öyle lafla olmaz. artı bu adamın çıkar için.. neyse. artı düşmanlığın geziyle falan alakası yok mantaliteyle alakası var.