şükela:  tümü | bugün
  • iki gündür uyguladığım kampanya.şimdiden 3 kişi kazandım. biri kuzenim biri halam biri de annem. hem de en güzel kombinasyonla ikna ettim. hdp+inceye vercekler.bu hem inceyi ilk turda yüksek göstercek hem de hdpye barajı aştıracak.incenin oyu ne kadar yüksek çıkarsa millet değişime o kadar inanacak.

peki bunu nasıl mı yapıyorum. videolardan yararlanıyorum,çocukların geleceğinden bahsediyorum.aldıkları asgari ücretle eski alım gücüyle şimdiki alım gücünü karşılaştırıyorum.saray videoları gösteriyorum.kendileri açken sarayda nasıl bir hayat yaşandığını gösteriyorum.sırada çetrefilli bir amcam var.umarım onu da ikna edebilirim. ince başkan bu kadar uğraşıyorken biz de usanmadan anlatmalıyız. çünkü köprüden "ince" son çıkış.

edit: ince başkan da şimdi bahçelievler de 3 kişiyi ikna edin dedi.emir büyük yerden geldi hanımlar beyler.

edit:kardeş doğuda yaşıyorum. insanların çok alternatifi yok zaten. ak parti hdp geçişi çok rahat oluyor buralarda. niğdeden bunu anlayamazsın.
  • nasıl ikna ettin kardiş ak partili birini hdp ye oy atmaya? ciklet diye lsd mi verdin annene?

amk herkes sıkıyor boş beleş
    mantıklı atın, iyi partiye oy vercek şimdi annem de, ya da ne biliyim mhp de
    hdp ne aq?

ben niğdeliyim, ak partili akrabalarımı hdp için ikna etmeye çalışsam bana silah çekerler.
  • herkes atıp tutuyor, yok akp'ye oy vermiş birini ikna etmişmiş de bilmem ne. akp'ye oy vermiş birisini çok çok ikna ettiğini sanırsın. vereceğim derler ama sandık başına gidince yine muharrem ince gibi chp kökenli birine oy vermeye elleri gitmez.
  • denedim 30 saniye sonra cehaletten midem bulandı vazgeçtim. artık umurumda değil. ben üç vakte bu ülkeden kurtulurum, kendi akrabam bile olsalar bence daha fazlasını haketmiyorlar. kendi seçtikleri çukurda boğulsunlar.