• işte tayyip erdoğan ümmetin lideridir, dokunmak bile ibadettir diyenlerin tüm bağlılığının buraya kadar olduğunu çok net gösteren bir diğer örnek.
  • babanin malı mi? beni halk secti kafana göre indiremezsin demek istemis olabilir. yani normalde cumhuriyetle yonetilen bir ulkede böyle olmasi lazım ama milletvekillerinde oldugu gibi belediye baskanlarini da parti liderleri seciyor
    . gerizekali halkin islevi yok.
  • istanbul ve düzce belediye başkanlarından sonra sıra kendisine gelen balıkesir belediye başkanının rest çekmesi olayıdır

--- spoiler ---

uğur’un, “istifa etmiyorum, istiyorsanız siz görevden alın” mesajı gönderdiği öne sürülüyor.
    --- spoiler ---
  • yersen dik duruş sebebiyledir.

belki de koltuğa yapışmıştır.
  • erdoğan'a karşı sesini yükseltenlere ahzab 36'nın hatırlatılacağı günleri de görür müyüz acaba?

"allah ve resûlü bir iş hakkında hüküm verdikleri zaman, hiçbir mü’min erkek ve hiçbir mü’min kadın için kendi işleri konusunda tercih kullanma hakları yoktur. kim allah’a ve resûlüne karşı gelirse, şüphesiz ki o apaçık bir şekilde sapmıştır."

yoksa yaptığım şey eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürmek mi oldu şimdi.
  • hiç boşuna heveslenmeyin. yarın öbürgün çıkıp "istifa etmiyorum demedim istifra etmiyorum dedim. biliyorsunuz arkadaşlar benim midemde sorun var istifra etmem yasak."

ayrıca recep tayyip erdoğan ümmetin lideridir aramıza fitne sokmaya çalıyorlar der. olay da burada kapanır
  • eskiden recep tayyip erdoganin balikesire geldiginde evinde kaldigi, oldukca yakin oldugu biriydi. 2013 araliktan sonra ilk citirtilar basladi, ondan sonra o kadar yakin olmadilar. ilginctir 2015 yilinda sirf bu adam kazansin diye balikesir gibi koyden bozma bir sehir buyuksehir yapildi, koylerden gelen oylarla balikesir kazanildi. herhalde o donem alternatifini bulamadilar balikesir`de. son donemde sehir icinde arsa spekulasyonlari soylentileri dolasiyordu. yeni devlet hastanesini kendi arsalarinin yanina yapti vs gibi. bunlarin disinda son secimden sonra balikesire yaptiklarini akpartiyi sevmeme ragmen begendigimi soyleyebilirim. yollarda yeni duzenlemeler, yillarca atil kalmis derenin islahi ve etrafindaki birahane vs serseri yuvalarinin temizlenmesi, yine atil kalan bir rekrasyon alaninin duzenlenmesi(adini hatirlayamadim bu aralar baya meshur yeni actilar, eskiden yuruyus parkuru ve basit bir cafe vardi sadece). yeni buyuk sehir belediyesinin mimari projesini yarismayla yaptirmasi falan guzel gelismeler.
    en son sanayi icinde kacak cikmalarla insa edilmis bir et restoraninin acilisini yapmasi gibi bir ironiye de tanik oldum, ama turkiye boyle bir yer ne yazik ki. o gun sanayide bir usta iyi bak etrafi nasilda yalakalarla dolu kendilerini gostermek icin ugrasiyorlar ama gor yarin obur gun bu adamin makami giderse bunlarin hic biri yuzune bakmaz, makam boyle bir sey iste demisti.
  • yalnız böyle bir demokrasi, böyle bir yönetim şekli olabilir mi ya..

milyonlarca oy alan insanlara biri çıkıp "istifa edeceksin" diyor.. onlar da istifa ediyor..

lan bu nedir..

biz nasıl bi şey yaşıyoruz allahım..

kimse bunu önemsemeyecek mi, konuşmayacak mı ya..

resmen hayatımız bir kişinin ağzında.
  • akp o kadar kirli ve pisliğe gömülmüş bir partidir ki; istifa etmemesi halinde ellerindeki delilleri işleme koyar görevden alınmasını sağlarlar.
    topbaş ve diğer ismi lazım değil, parti sevdasına mı istifa ettiler sanıyorsunuz?
    istifa et günahların affolsun.
    dik başlılık mı yaptın hapishane yolun açık olsun.
hesabın var mı? giriş yap