şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün star gazetesi'nde nuh albayrak'ın yazısıyla iyice netleşmiştir.
  bütün memleket bilir ki star gazetesi'nde erdoğan'a rağmen bir yazı yazılamaz. 24 haziran'dan sonra mhp'ye nasıl yüz çevirileceği yazıyor.
  adamlar açık açık mhp'ye oy vermenin cumhur ittifakı'nın dışına oy vermek olacağını yazıyor. buna rağmen hala akp ile iş tutan mhplilere muhalefete akp'den daha sert saldıran mhplilere allah akıl fikir versin.
  adamlar ilk fırsatta size tekmeyi vuracaklar.

  --- spoiler ---

  24 haziran asla parti içi hesaplaşma yapılacak bir platform değildir.

  tarih, küçük problemlerini başkalarıyla çözmeye kalkanların, duçar oldukları büyük musibetten sonraki pişmanlık feryatlarıyla doludur.

  “cumhur ittifakı” cumhurbaşkanlığı seçimine yönelik bir işbirliğidir, parlamento seçiminde her iki parti birbirinin rakibidir.

  yani bir ak partilinin oyunu mhp’ye vermesinin, cumhur ittifakı dışındaki herhangi bir partiye vermesinden farkı yoktur.

  şer cephesinin erdoğan düşmanlığı için dizayn etmeye çalıştığı parlamentoda, daha da kritik rol kazanacak olan mhp’nin, ak parti’yi ne kadar zorlayacağı son dönemlerde yaşananlardan rahatça tahmin edilebilir.

  24 haziran’da ak partililerin kaprisi, vesayetçi emperyalistlerin hain emellerine hizmet edeceğinden dolayı, türkiye için 7 haziran’dan daha büyük bir ihanet anlamına gelir. star
  --- spoiler ---
 • cnntürk'te aziz babuşçu tarafından tekrarlanan hadise.