şükela:  tümü | bugün
  • tam bir berat şov olmuş. videoda ne bülent arınc ne abdullah gül ne ahmet davutoğlu ne de eski kurucu isimler var. sadece erdogan ve berat var. hatta bir kac yerde sadece berat var. ilginç gerçekten.

üşenmedim saydım videoda geçen kişileri:

akp'den:

recep tayyip erdogan: 40
    emine erdoğan: 9
    berat albayrak: 6
    mevlüt çavuşoğlu: 1

akp'li olmayanlar:

hasim kılıç: 2
    yaşar büyükanıt: 1
    fethullah gülen: 1
    mehmet ali alabora: 1

https://twitter.com/…tatus/1161596300573511680?s=19
  • damadin kripto fetocu olma olasiligini aklima sokmus video oldu. bildigin son 2 senede ulkenin 2 numarasi oldu. bu hizli yukselis hayra alamet degil. ya fetonun asil plani ve esas oglani en bastan beri oyduysa? sonucta tayyip erdogan kendi elleriyle tum gucu ona teslim etmeye hazirlaniyor gibi. cumhurbaskaninin en yakinina yaver olarak proje adam yerlestirebilen, damat olarak da yerlestirebilir.

hatta fetoculerin damat hakkinda suya sabuna dokunmaz turde tape ve mail kaydi yayinlamasi bile onu aklamak icin olabilir. yani "bakin o bizden degil, o da bizim dusmanimiz ama cok buyuk falsosunu de bulamadik" mesaji.

alin size komplo teorisi.
  • “ak parti bir çıkar değil gönül hareketidir” lafını duymamla kapatmamın bir olduğu tanıtım videosu.
  • ''onlar hedeflerine ulaşamadılar!'' derken gezi direnişini göstermelerini kendimce -o dönem bu olayları tasvip etmeyen biti olarak- yorumlamak istiyorum.

bahse konu olaylarda bir hedeften ziyade bir duruş ve kişilik ön plana çıktı. zaten öyle olmasaydı en başta benim fikrim değişmezdi. adamlar silahlı, tomalı polislere karşı sadece canlarını ortaya koyarak yanlış giden bir şeyleri kabullenmek istemediklerini ağır pahalar ödeyerek gösterdiler. saygımız sonsuz.

bu kafalar da olayı güya ve sürekli terörizm faliyeti gibi göstererek eminim ki istemedikleri bir şey yapıyorlar.

bu beceriksizlikle minimum 18 sene devletin her kurumunu işgal etmelerinin tek sebebi de yine daha beceriksiz bizler, halkız.