şükela:  tümü | bugün
 • mhp genel başkanı devlet bahçeli'nin çağrısı üzerine ve kendisine teşekkür edilerek söylenmiş sözdür.
 • çabuk harekete geçti farkındaysan bak, dedirten açıklama. bir doyamadınız, bir tam koyamadınız şu milletin amına, daha da köküne kadar nasıl yerleştiririz uğraşında. eyy millettt, varsa aklını sikeyim senin de bu adamlara bıraktın memleketi, istesen de kurtulamazsın artık.
 • rotschild ile yapılan görüşme sonrası feto'nun türkiye'ye iadesi ile halk desteğini de arkasına alıp başkanlığı hayata geçirme planıdır.

  muhtemelen feto'nun gelişi/iadesi/gönderilişi bu referandum tarihinde kısa bir süre önce türkiye'ye sanki erdoğan'ın başarısıymış gibi lanse edilerek show halinde sunulacaktır.

  o sıralarda yer gök alabildiğince göt kılı ile dolacak hazır olmakta fayda var.

  ondan sonra da muhtemelen eyalet sistemine geçilecek ve ilk başta misak-ı milli sınırları içinde görülecek olan eyaletler kendi aralarında gene referandum yaparak istedikleri yere bağlanmakta özgür kalacaklardır.

  muhtemelen başkanlıkla beraber yapılacak olan yasal düzenlemelerle eyaletlerin bu tarz bir hareketi yapması yasal olacaktır.

  satılıyoruz. kandırıldık diyenlerce kandırılıyoruz. ne güzel.

  edit1:

  aha bak hemen ardından geldi iade muhabbeti
  http://www.sozcu.com.tr/…reninde-konusuyor-1442901/

  şimdi çok daha fazla baskı yapacaklar ve medya bunu bize pompalayacak, biz sanıcaz ki oha adam nasıl da amerika'ya kafa tutar hale geldi. beğenicez. gururumuz okşanacak. halk ve kamuoyu oluşacak. sonra iade gerçekleşecek. kısa zaman sonra olabileceğini söyleyebilirim.

  ama bunlar bize göründüğü gibi değil aslında. aslında olay çok daha sakin ilerliyor. zaten daha önce tarafların anlaşarak verdiği bir karar.
 • insan ölür devlet kalır ne başkanlık sistemini istemek ne sarayı yaptırmak kimseye baki kalmayacak mülk olmayacak . dolayısıyla bu tür yorumlarda insaf ve vicdan sahibini terk etmiş oluyor.